Amfetamina co sie dzialo dziwne objawy??

Czy moje dziecko bierze...Jak to poznać...
lenox
Nowy użytkownik

re: Amfetamina co sie dzialo dziwne objawy??

Post autor: lenox » 25 sierpnia 2006, 14:25

ecstasy88:
Twoja koleżanka i tamten typ mają typowe objawy padaczkowe: drgawki, utrata przytomności i piana z ust.
Efekt taki moze wywołać sam stroboskop (także gry komputerowe tak zwanej pierwszej perspektywy), a proszek napewno wzmaga prawdopodobieństwo wystąpienia ataków...

Twoja koleżanka powinna natychmiast odstawić tego rodzaju wspomagacze, nawet syropki z efydrynką.

Pozatym handlarze tzw pierwszego kontaktu to bardzo czesto dziady którzy sami wciągają, nagminnie ujmując z działek przeznaczonych na sprzedaż.
Zeby "na oko" ilość sie zgadzała dosypują np. bardzo drobno mielone szkło lub benzoesan sodu, kwasek cytrynowy czy nawet proszek do prania..
wszystkie takie gówna po pierwsze uzupełniają ilość a po drugie bardzo szczypią w nos, co niekumaci klienci odbierają jako oznakę super jakości towaru..

Osobiście raz w zyciu widziałem po proszku drgawki, koles wstrzyknął sobie jakiś zanieczyszczony towares, nie wiemy z czym był pomieszany, analizy chemiczne na poziomie ćwiczeń z chemii na polibudzie nie przyniosły zadnych wniosków, a naszych wykładowców nie prosilismy o pomoc

W obecnych czasach zadne zabawki nie są juz "czyste", nawet dżointy...

Sati
Nowy użytkownik

Post autor: Sati » 16 października 2006, 09:32

to co zobaczyłas powinno cię uswiadomić jakie ścierwo wciągasz i dać ci choć namiastkę motywacji do tego aby dać spokój, tymczasem piszesz że chcesz wziąść.

Mało jej brakowało, nie licz na to że tobie trafi sie lepszy towar, pewnego dnia trafisz na taki sam bądź podobny i nie musi sie to dla ciebie skończyć tak pozytywnie jak koleżance.

Przemyśl sprawę choć wiem ze cięzko.
CZAS ZACZąć żYć NORMALNIE .....

mac
Nowy użytkownik

Post autor: mac » 12 grudnia 2006, 07:56

Witam Serdecznie jestem osoba ktora byla kiedys uzalezniona od najpierw lekkow zawierajacy amfetamine Adderall XR a potem od czystej Amfetaminy. Jakie sa obiawy widoczne ze osoba taka naduzywa Amfetamine najpierw to wzielo sie pierwszy raz Adderall lekk dla osob z ADHD bo ma dzialanie speeda euforia obnizony brak bolu zmeczenia wogule wszystko nagle stawalo sie latwe tak przez 3 godziny moglem pracowac uczyc sie itp ale z biegiem godzin ten speed przestawal dzialac to pilem wiecej kawy i Red Bulla zeby miec jeszcze wiekszego speeda. I sie zaczelo brac codziennie nie czulem glodu schudlem ponad 40 Kg wygladalem jak trup moje zrenice caly czas byly rozszezone nawet jak nie bralem 2 dni moja skora byla sucha zeby mnie bolaly.Zaczynalem miec problemy z psychika bylem osoba aktywna i wesola i nagle stalem sie osoba depresyjna majaca chumory euforia od totalnego dola zwlaszcza jak nie wziolem albo w czasie zejscia. Stracilem ochote na Sex ludzie stali mi sie obojetni nie miachalem ochoty z nikim gadac bylem zamkniety w sobie.Ludzie w moim otoczeniu sie odwrocili odemnie moze nie wszyscy ale wiedzieli ze biore w USA wiekszosc ludzi umie rozpoznac ze ktos bierze wystarczy ze patrzyli mi sie w oczy w wlasnie z tych powodow raz na kilka dni dostawalem psychozy w pewnym momencie nie moglem nic zrobic rece mi sie tak czesly i nie moglem isc prosto czulem sie jak pijany nie moglem nawet slowa wymowic a jezyk mi sie tak platal ze bylo slychac tylko belkot i trwalo ten atak tak z 40 minut czesto takich atakow dostawalem w pracy i w szkole wszyscy sie na mnie dziwnie patrzyli jedni pytali co ci jest czy nie wezwac Ambulance. Stalem sie wrakiem psychicznym bo tak wlasnie dziala amfetamina wydawalo mi sie ze jestem osoba ktorej Narkomania nie dotyczy a jednak wystarczylo ze ktos mi powiedzial hej mac sproboj takiej fajnej tabletki pomoze ci w skupieniu sie i wogule i wziolem i sie zaczelo. Niestety jestem osoba ktora od zawsze ma problemy ze skupieniem i koncentracja ADD czesto sie meczaca rezygnujaca z roznych czynosc rowniez nauka przychodzila mi z trudem wiec pomyslalem czemu by nie sprobowac w koncu to lekk na skupienie i koncentracje. Problem byl w tym ze Adderall jestem lekkiem na recepte w USA i w innych krajach a ja go bralem bez recepty i tak wpadlem ze musialem zaczac brac zwykla czysta Amfe bo Adderall XR juz nic nie dzialal. Prawda jest taka ze duzy procent ludzi z ADHD i ADD co sa leczeni wlasnie psychotropami typu Adderall XR zawierajacych Amfetamine staja sie pozniej Narkomanami bo ich organizm jest uzalezniony od Amfy i nie jest w stanie dzialac normalnie bez nie wziecia. Coz jestem osoba mloda mam 22 lata minol rok udalo mi sie przestalem brac moze dlatego ze w pore wpadlem ze jestem uzalezniony i jestem mlodym czlowiekiem ze zycie jest przedemna ze nie warto marnowac zycia biorac amfe.Wiem ze Amfa zrujnowala moja psychike i mnie w oczach ludzi stracilem wielu znajomych i do dzisiaj wielu ludzi juz nie ma takiego zaufania do mnie jak kiedys. Przezylem ciezke chwile w swoim zyciu chce teraz sie nimi dzielic z innymi zwlaszcza z ludzmi mlodymi i mowie im stary stay away from Speed tez tak myslalem o ze to fajna zabawa jest na dyskotece jak sobie wziolem Amfe i tanczylem po 6 godzin. Jest mi zal tych mlodych ludzi co na roznych forach internetowych pisza i sie podniecaja jak to wspaniala jest Amfa bo ja tak samo myslalem zanim sie nie uzaleznilem i stracilem rok w moim zyciorysie.

*przerażona*
Nowy użytkownik

Post autor: *przerażona* » 28 marca 2009, 13:59

Cześć.

Mam pytanie.
Podejrzewam kogoś z rodziny o wciąganie amfy.
Agresor zawsze na wysokich obrotach.Nie jada w domu nic.
A dziś rano znalazłam na biurku torszkę białego proszku wyglądającego jak cukier puder.
Skosztowałam-w smaku było gorzkawo słone.
Czy to amfa ??
Jak mogę dyskretnie sprawdzić czy ten ktoś coś bierze ?
Oczywiście wykluczając samo pytanie się...bo przekonana jestem,że nie usłyszała bym prawdy jeśli moje podejrzenia stały by się prawdziwe.
Prosze o szybką odpowiedź i z góry dziekuje.

Krajowka
Nowy użytkownik

Post autor: Krajowka » 30 stycznia 2010, 18:15

Po wciagnieciu wlada. Robią mi Sie Fioletowe Jadra i SA PodNIesioNe Do Gory Przay Ciele. Wczesniej MIalem Dwie Operacje Przydatrek Morganiego w lewym Jadrze i Wycinane Zylaki??? Ma To Cos Z Tym Wspolnegoo???? Prosze o Pomoc?? :cry:
CIESZ SIE Z TEGO CO MASZ

ODPOWIEDZ