amfa a orgazm

Czy moje dziecko bierze...Jak to poznać...
jednajedyna
Nowy użytkownik

re: amfa a orgazm

Post autor: jednajedyna » 23 października 2006, 20:18

Wszedzie glosno sie mowi o amfetaminie jako jednym z wielu narkotykow ktory wyzera mozg. Natomiast malo zazywajacych nie zdaje sobie sprawy ze m.in. amfetamina moze byc czynnikiem sprawczym wielu psychoz.
Ostatnio w psychiatryku mialam do czynienia z 17letnim pacjentem, ktory zazyl amfetamine. Czul sie ekstra - fakt. Ale po kilku dniach kiedy organizm pozbyl sie najwiekszego stezenia toksyn. Chlopak mial schize ze gonia za nim zwierzeta, a mianowicie gepardy. Przybiegl ze szkoly do domu przerazony. Gdy matka zapytala go co sie dzieje, on nie slyszal slow, ludzkiego glosu - tylko ryk zwierzecia. Kazdy kto probowal do niego przemowic, on przerazony slyszal ryk zwierzecia. I tak poprzez pogotowie znalazl sie w szpitalu psychiatrycznym. Psychoza ta ujawnila pierwszy epizod choroby psychicznej ktora kiedys moze go dopasc. Natomiast czynnikiem sprawczym byla amfetamina.

Inny przyklad, chlopak palil namietnie marichuane. Nie bede zaglebiac sie w szczegoly, ale z czasem z marichuana przeplataly sie inne narkotyki takie jak lsd czy amfa. W ostatecznosci znalazl sie w psychiatryku ze schizofrenia. A ma 26 lat.

Uwazam ze choroba psychiczna to cos gorszego od somatycznej....
Pozdrawiam
JJ

mac
Nowy użytkownik

Post autor: mac » 12 grudnia 2006, 08:08

Tak moge to potwierdzic poczatkowo jak zaczynasz brac Amfetamine czy Speed ma sie wzmony poped sexualny ale u mezczyzn wystepuje trudnosc z erekcja mimo silnego popedu to samo u kobiet z orgazmem. Im dluzej bierzez to tracisz wogule ochote na sex.

Krajowka
Nowy użytkownik

Re: amfa a orgazm

Post autor: Krajowka » 30 stycznia 2010, 18:44

[quote="Lexika"][b]masz racja bo amfetaminie jest wieksza ochota na sex niz normalnie :P [/b][/quote] tez tak mam W HUj Ale NIemoGe Go Uzyc k.... Bo OstTAnimy Czasami Mam FiolETOweJajka.???? OCB kto s wiee sa podniesione do ciala po wladzie ;( :oops: niewiem czy to ma jakis zwizaek ale mialem 2 operacje nie dawno na przydatekmorganiegoleWegoJadra i I Wycieciu Zylakow lewgo jadra
????Pomocy
CIESZ SIE Z TEGO CO MASZ

wavaeuro72
Nowy użytkownik

Post autor: wavaeuro72 » 07 lutego 2014, 16:17

ja wzięłam pierwszy raz i bardzo mnie ciagnie

CORIE2713
Nowy użytkownik

Post autor: CORIE2713 » 14 stycznia 2015, 16:02

No niedobrze jak ktoś już weźmie pierwszy raz to zazwyczaj właśnie tak ciągnie i się nic z tym nie poradzi..Lepiej właśnie nie próbować przecież jeśli ma się ukochaną osobę obok to orgazm jest już zawsze nawet nie trzeba tutaj stosować żadnych używek.

ODPOWIEDZ