punkt g

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
razem144
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05 sierpnia 2008, 23:07

punkt g

Post autor: razem144 » 05 sierpnia 2008, 23:11

kto mi powie co to jest punkt G ? :P

kacper17
Nowy użytkownik
Posty: 1155
Rejestracja: 09 października 2005, 12:21

re: punkt g

Post autor: kacper17 » 06 sierpnia 2008, 09:10

Taka organizacja we Wrocławiu.

Blanca18
Nowy użytkownik
Posty: 952
Rejestracja: 09 października 2007, 18:06

re: punkt g

Post autor: Blanca18 » 06 sierpnia 2008, 11:49

Punkt G

Znajduje się na przedniej ścianie pochwy, ok. 5 cm od wejścia. Można go wyczuć w pochwie jedynie w chwilach podniecenia seksualnego. Jeżeli chcesz poszukać go sama, ułóż się wygodnie na plecach lub ukucnij i włóż wilgotny palec do pochwy. Zegnij go trochę i przesuń nim po przedniej ścianie pochwy (tej od strony brzucha). Wykonuj nim ruchy takie, jakbyś chciała kogoś do siebie przywołać. Jeśli popieścisz się w ten sposób przez chwilę, poczujesz, jak obszar pod palcem twardnieje - wyczujesz chropowate zgrubienie wielkości dwudziestogroszówki. Eureka! Pierwsze tak bezpośrednie pobudzanie punktu G może wywołać uczucie podobne do potrzeby oddania moczu, dlatego dobrze jest do ćwiczeń przystąpić z opróżnionym pęcherzem. Kiedy już znajdziesz punkt G, przytrzymaj na nim chwilę palec, ale nie naciskaj. Następnie zacznij go delikatnie głaskać. Ślizgaj się po jego powierzchni, zataczaj palcem koła, pieść okolice zgrubienia. Nie spodziewaj się tak intensywnej reakcji, jaką odczuwasz podczas stymulacji łechtaczki. Punkt G budzi się powoli i leniwie, a orgazm będący wynikiem jego pobudzania jest też inny - mniej gwałtowny i intensywny. Poczujesz raczej ciepło rozlewające się w dole brzucha i długie delikatne falowanie zamiast intensywnych skurczów.

Kiedy już zlokalizujesz punkt G, podziel się swoim odkryciem z partnerem. Spróbujcie poszukać takich pozycji, w czasie których punkt G jest najlepiej stymulowany. Może to być np. pozycja na jeźdźca albo pozycja od tyłu "kolanowo-łokciowa" - wiele zależy od waszej budowy (np. od kształtu i wielkości członka). Każda para musi znaleźć optymalne dla siebie ułożenie.

Punkt A

Jest ukryty głęboko między punktem G a szyjką macicy. Aby go odnaleźć, wsuń do pochwy dwa palce. Znajdź punkt G. Przesuwaj palcami powoli w kierunku szyjki macicy. Gdy do niej dotrzesz, cofnij palce, tak aby znalazły się w połowie drogi między szyjką macicy a punktem G. Wyczuwasz gładką, delikatną powierzchnię wrażliwą na dotyk? To właśnie punkt A. Pieść go, poruszając palcami pionowo lub zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Wybieraj pozycje, w których stymulowana jest głęboko przednia ściana pochwy - np. na odwróconego jeźdźca, "kolanowo-łokciową" lub kiedy partnerka siedzi na krawędzi łóżka, a partner klęczy między jej udami.

Punkt U

Leży ok. 2,5 cm od wejścia do pochwy, na przedniej ścianie. Jego stymulacji sprzyjają pozycje, w których penetracja jest raczej płytka i skierowana na przednią ścianę pochwy, na przykład w pozycji bocznej (tzw. łyżeczek) oraz w pozycji klasycznej, kiedy kobieta leży na plecach z nogami opartymi na ramionach partnera (wtedy punkt U jest stymulowany czubkiem penisa) lub opuszczonymi luźno na podłoże (wtedy trzon penisa ociera się o strategiczny obszar), a także w pozycji od tyłu, ale leżącej (partnerka leży na brzuchu, partner na niej z nogami złączonymi między jej nogami).

Zródło: http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,78524,3712944.htmla tak propo bylo juz o tym na forum wiec klania sie wyszukiwarka...

romerka
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 26 marca 2011, 10:38

re: punkt g

Post autor: romerka » 26 marca 2011, 10:57

Znalazłam fajny artykuł na ten temat:
http://kobieceprawdy.pl/article_uni/pik ... nkt_g.html
punkt G istnieje, drodzy mężczyźni! :P

ro9ro9
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 sierpnia 2012, 13:13

re: punkt g

Post autor: ro9ro9 » 11 września 2012, 14:42

Wcale nie istnieje, to jakieś bzdety
Tanie mieszkania odEurohaus, kreatywne i nowoczesne wideofilmowanie Śląsk

ODPOWIEDZ