problem ze wzwodem

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
paulalk
Nowy użytkownik

problem ze wzwodem

Post autor: paulalk » 17 lutego 2010, 20:38

Mój chłopak ma problem ze wzwodem podczas stosunku. Gdy się przytulamy, całujemy, pieścimy zawsze jest. Gdy umawiamy się na seks, gdy mam założyć prezerwatywę, wtedy momentalnie nie ma. Tak było za pierwszym razem, później nam wychodziło wiele razy i z powrotem ostatnio nie wychodzi wcale. Podkreślam, że gdy nie ma mowy o stosunki, nie ma też problemów z erekcją. Na początku denerwowałam się, bo wydawało mi się, że nie chce ze mną tego robić. Przede mną miał dziewczynę robili to często, nigdy nie miał takich problemów. Traktuję ten problem bardzo poważnie, i za każdą kolejną porażką coraz bardziej się dołuje, uderza to w jego męskość. Mi się nie spieszy, kocham go i mogę czekać, ile tylko będzie potrzeba. Wspieram go, pocieszam, pieszczę, staram się jak mogę, ale zawsze wtedy kiedy jest potrzebny, kiedy jesteśmy bardzo blisko nie ma erekcji. Kiedy jesteśmy blisko mój chłopak ciągle sprawdza czy jest, a jak nie ma stresuje się bardzo, że nie ma, a wtedy już choćbym nie wiem jak się starała to nie jestem w stanie nic już zrobić, bo jak sobie wmówi, to tak już zostanie. Czy moglibyście coś doradzić?

Drafone
Nowy użytkownik

re: problem ze wzwodem

Post autor: Drafone » 20 lutego 2010, 01:13

im bardziej bedzie to przezywal i sie martwil tym bedzie gorzej.
I pewnie tylko na poczatku mu stoi jak sie przytulacie, po jakoms czasie opada, wiec tak odrazu mozecie zadziałać. A jak zalozy prezerwatywe i mu znwu oklapnie to nie mysloc o tym zacznijcie sie przytulac czy calowac, czy niech zrobi cos co go podnieca.
No i chyba nie opada mu do takiego flaka, bo tak w sekunde nie opada ( niech szybko zaklada gumke) wiec zrobcie dobry poslizg i sprbujcie potem juz pojdzie ;]

Chyba ze
ale najwazniejsze to zeby nie przezywal tego

vao
Nowy użytkownik

re: problem ze wzwodem

Post autor: vao » 02 sierpnia 2010, 12:14

Nie jestem lekarzem, ale myślę, że gdyby ty mu założysz gumkę w sposób jakiś erotyczny, to pewnie wszystko będzie ok. A tak to lepiej jak żuci palenie, i nie pic alkoholu przed tym jak chcecie uprawiać sex.

ODPOWIEDZ