Problem z erekcją podczas zakładania prezerwatywy...

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
mirko1600
Nowy użytkownik

Problem z erekcją podczas zakładania prezerwatywy...

Post autor: mirko1600 » 09 czerwca 2006, 20:22

Mam mały problem, który polega na tym że gdy chce włożyć prezerwatywe mój mały wiotczeje :/, problem pojawia się gdy prezerwatywa nie chce "wejść" (kupiłem XXL ale znów pojawił się problem przy samym podejściu do zakładania :(), kurcze zaczyna mnie to denerwować ponieważ za pierwszym razem z moją dziewczyną się udało i mówiąc szczerze było całkiem udanie, teraz natomiast te prezerwatywy za nic nie chcą wejść by członek mi stał (nawet podczas masturbacji cięęężko wchodzą tyle że tutaj dłużej stoi...)...

Wogule denerwuje mnie to że gdy tylko dziewczyna cokolwiek powie lub popatrzy się to mój malec wiotczeje:///

Może mi ktoś coś doradzić ? Problem ze stresem że ktoś nakryje to nie jest bo mieszkam sam...

Dziś myślałem że mnie szlag trafi, 2x próbowaliśmy, gdy za 1x razem prez. "weszła" tylko do połowy i przyjaciel zwiotczał to za 2x razem gdy dziewczyna zaczęła otwierać prezerwatywe to już mi też zwiotczał a kolejny raz nie próbowaliśmy ("gra wstępna zajęła nam ok. 1,5h gimnastyki ://)....

Doradzcie co robić...

mirko1600
Nowy użytkownik

re: Problem z erekcją podczas zakładania prezerwatywy...

Post autor: mirko1600 » 09 czerwca 2006, 20:25

Acha dodam że jeśli mam wkładać bez to nie ma problem, z tym że teraz zmiana sposobu antykoncepcji odpada (tabletki/plastry dla kobiet min. 1mc :/ a ja za prawie 2mc wyjeżdżam za granice i praktycznie z dziewczyną będe znów dopiero za 9mc w odstępach 3tyg więc nie ma sensu), chyba że zna ktoś takie które można praktycznie na poczekaniu zastosować i są co najmniej tak pewne jak prezerwatywa...

Więc wydaje mi się że największy problem tkwi w prezerwatywie bo sam stosunek bez przebiegał "testowo" (w bezpiecznym okresie) również w najlepszym porządku, narazie tylko raz z prezerwatywą się nam udało :(:(

kacper17
Nowy użytkownik

Post autor: kacper17 » 10 czerwca 2006, 13:17

Hmmm no moze jestes na lateks uczulony, chociaz przy masturbacji jest w miare, to nie wiem. Tu chyba coś w psychice leży wg mnie. Seksuolog Ci powinien pomoc :)

KaZet
Nowy użytkownik

Post autor: KaZet » 12 czerwca 2006, 23:00

nic sie nie stresuj
mialem ten sam problem i tez juz wmawialem sobie Bog wie co..Problem lezy w psychice
Staraj sie o tym nie myslec skup sie np na pieknie ciala Twojej kobiety a nie czy prezerwatywa wchodzi czy nie... POLECAM
TRZYmaj sie POZDRO

mirko1600
Nowy użytkownik

Post autor: mirko1600 » 13 czerwca 2006, 07:53

Hmm a tabletki nie są lepszym wyjściem ? Myślałem w szczególności o swobodzie i pewności tego środka...
Pomijam fakt że są problemy z tymi prezerwatywami ;)

Dziewczyna ma 18 lat i na najbliższy dzień zaplanowaliśmy wizyte u ginekologa, nie jest za młoda ? Może lepiej jednak te prezerwatywy używać ?
Jeśli o mnie chodzi to ja jestem za tabletkami (btw. jaki jest mniej więcej miesięczny koszt ?)

ODPOWIEDZ