Problem z erekcją podczas zakładania prezerwatywy...

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
Sylar
Nowy użytkownik

re: Problem z erekcją podczas zakładania prezerwatywy...

Post autor: Sylar » 11 kwietnia 2008, 22:58

tez tak mailem na początku i tez mi sie wydaje ze to psychika... czasem mam tak ze tez zakłada a mały oklapł ale sie nie przejmuje (nie ściągam gumki zostawiam tak jak jest) wtedy klade sie kolo dziewczyny caluje z nia pieszcze ja i po chwili jest jak nalezy maly sztywny xD powodzenia
Obrazek

aneczkam
Nowy użytkownik

Post autor: aneczkam » 24 czerwca 2008, 15:21

Tabletki są gites! Najbezpieczniejsze i najtańsze. Koszt to 20-30 zł na miesiąc. NIe jest za młoda. To czy można stosować tabletki zależy od jej organizmu i idnywidualnnych preferencji. (mimo ginekologa radze zobaczyć stan piersi-mi w biuście pojawiają się guzki od hormonów ale to normalne-u mnie oczywiście) Ginekolodzy przepisują zwykle tabletki na oślep więc kontroluj dziewczyne;) Pozdrawiam

froggy
Nowy użytkownik

Post autor: froggy » 12 lipca 2010, 15:44

Bardzo wielu mężczyzn reaguje tak na próbę założenia prezerwatywy. Jak Twoja dziewczyna weźmie antykoncepcję na swoje "barki", to powinno rozwiązać problem ;) Mój chłopak też tak miał... na początku mógł baardzo długo, ale niestety ostatnio no poprostu "flak". To nie jest ani wina psychiki ani rozmiaru prezerwatyw.

Max232
Nowy użytkownik

Post autor: Max232 » 17 maja 2013, 05:19

Tabletki na potencję bez recepty - vigrax.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

Prosylwiusz88
Nowy użytkownik

Post autor: Prosylwiusz88 » 24 października 2013, 10:18

A może ten kolega tak w głębi duszy nie chce tego zrobić. I dlatego jest taka reakcja na zakładanie prezerwatywy. Psychika manifestuje przed seksem.

ODPOWIEDZ