po pierwszym razie...

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
moniczkA17
Nowy użytkownik

po pierwszym razie...

Post autor: moniczkA17 » 22 stycznia 2010, 14:21

W ubiegłą sobote, kochałam się ze swoim chłopakiem. Był to nasz pierwszy raz. oboje mamy 17 lat i jesteśmy ze soba od roku.
Od stosunku mam uporczywe bóle w dolnej parti brzucha. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywa, ktora nie pękła. Partner wyjał swojego członka tuż przed wytryskiem. Więc nie sądze ze moge być w ciązy... lecz skąd te bóle ? czym moga być spowodowane?
Ponadto spóznia mi się okres narazie 4 dzien.
Boję sie bardzo ze jest coś nie tak.
Bardzo prosze o rady, nie wiem co robić.

Jestem pierwszy raz na tym forum, przepraszam więc za jakieś powtórzenia lub błedy.
monia

Duzy
Nowy użytkownik

re: po pierwszym razie...

Post autor: Duzy » 26 stycznia 2010, 11:29

Moja teoria (tylko teoria, bo nie jest gruntowane żadną wiedzą)
Jest taka, że możesz mieć jakiś lekki stan zapalny po przebiciu błony. Niby w środku jest kwaśnie co zabija bakterie, ale coś mogło być (choć podejrzewam, że gadam głupotę).
W ciąży na pewno nie jesteś. Posta napisałaś w piątek, kochaliście się w sobotę czyli 6 dni wcześniej, z tego wychodzi, że 2 dni przed standardowym okresem. Czyli na oko były niepłodne.
Poza tym prezerwatywa i to, że wyszedł minimalizują szansę do 0,000000000...00001% (a ta jedynka to szansa na interwencję bożą)

Polecałbym się nie przejmować, za pierwszym razem może nieco boleć. Jeśli przez jakiś czas nie przejdzie to możesz pójść do ginekologa.

moniczkA17
Nowy użytkownik

Post autor: moniczkA17 » 30 stycznia 2010, 10:08

dziękuje bardzo, bóle na szczescie przeszły, od kąd dostalam okres ;)
monia

antosia76
Nowy użytkownik

Post autor: antosia76 » 02 grudnia 2014, 11:03

ja bym profilaktycznie poszła do ginekologa. Możliwe że ma to związek z pęknmięcie błony dziewiczej. U mnie nie było żadnych objawów ale mogą się zdarzyć krwawienia i niewielkie bóle

wariatkaZzasadami
Nowy użytkownik

Post autor: wariatkaZzasadami » 04 grudnia 2014, 15:28

Prawda jest taka że wiele z nas panikuje po pierwszym razie i przez stres okres może się opóźniać. A każdy dzień opóźnienia to dodatkowy stres i całość się pogłębia ;) A tak naprawdę nie ma się czego obawiać - jeśli prezerwatywa jest założona tak jak należy.

ODPOWIEDZ