Pierwszy raz u mężczyzny najlepszym?

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
nananowac
Nowy użytkownik

Pierwszy raz u mężczyzny najlepszym?

Post autor: nananowac » 01 sierpnia 2009, 12:19

Pierwszy raz przezylem z dziewczyna ktora znalem 2 dni. Byla zdecydowana strasznie seksowna i niesamowcie piekna. Kochalismy sie szybko w amochodzie gdyz balismy sie powrotu jej przyjaciolki. Przezylam niesamowity orgazm, bylo genialnie, moznie nie trwalo to dlugo ale bylo cudownie.

Od tego czasu minal rok. Znalazlem dziewczyne ktora znam juz doscyc dlugo jakies 3-4 lata i juz o 10 miesiecy jestesmy razem. Niestety sex z nia nie jest dla mnie tak podniecajacy i nie osiagnalem przy niej takiego orgazmu (jezeli juz wogole osiagnalem). Ona nie jest tak zdecydowana, seksowna i piekna jak tamta ale ja kocham.

Czy to mozliwe ze poprostu pierwszy raz zostanie dla mnie na zawsze najlepszym? Czy moge cos zrobic zebym czeral wieksza przyjemnosc seksu z ukochna?

Duzy
Nowy użytkownik

re: Pierwszy raz u mężczyzny najlepszym?

Post autor: Duzy » 02 września 2009, 20:41

Chłopie, za mało nam powiedziałeś.
Może być tak, że tamta była dużo bardziej doświadczona i lepiej wiedziała co robić.
A na pewno ma na to wpływ adrenalina. Ona działa cuda:)
Spieszyliście się aby nie wróciła przyjaciółka więc się baliście, a to wyzwoliło adrenalinę. Serce szybciej biło, oddychaliście szybciej, krew szybciej krążyła. Podczas orgazmu bardzo ważne jest ukrwienie które wtedy po prostu miałeś szalone.

I pytanie, masturbowałeś się wcześniej? Jeśli nie to to jest po prostu kwestia przyzwyczajenia. Tak jak uderzenie zimna kiedy wychodzisz z ciepłego domu na mróz. Pierwszy moment jest najgorszy bo nie jesteś przyzwyczajony. Z przyjemnymi rzeczami jest tak samo, tylko, że odwrotnie;]

ODPOWIEDZ