Pierwszy raz u chlopaka.. przygotowania

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
wariatkaZzasadami
Nowy użytkownik

re: Pierwszy raz u chlopaka.. przygotowania

Post autor: wariatkaZzasadami » 04 grudnia 2014, 15:26

A tak swoją drogą - miał to zaplanowane kilkanaście dni wcześniej? :D u mnie to był totalny spontan a wyszło jak wyszło :P

Hye2617
Nowy użytkownik

Post autor: Hye2617 » 23 grudnia 2014, 18:23

Najlepiej to zrobić spontanicznie. Bo jak wiecie moi drodzy forumowicze ebać plany najlepsze są spontany. Po co się do tego aż tak przygotowowywać i niepotrzebnie stresować. Czy ta gra jest warta świeczki. Myślę, że raczej nie po prostu wszystko i tak wyjdzie w praniu.

rerde
Nowy użytkownik

Post autor: rerde » 23 grudnia 2014, 20:13

hahaha, ale się uśmiałem, co to za pokolenie że się na "pierwszy raz umawiają", jeszcze pewnie przez facebooka, sory nie chciałem nikogo urazić, ale nie wyobrażam sobie tego :lol:

Co innego jakoś dać sobie jasno do zrozumienia że się ma na siebie ochotę, ale tak na żywca: "Ty Romek słuchaj w sobotę będziemy się kochać zgadzasz się?" no nie mogę :crazy:
"Jest wielkim błędem naszego czasu, że lekarze oddzielają duszę od ciała." Hipokrates

ifelicia1367
Nowy użytkownik

Post autor: ifelicia1367 » 05 stycznia 2015, 12:01

No trochę śmieszny tutaj temat ale przecież wiadomo, że śmiech to zdrowie. Na fb to już się może i umawiają na to, że tego i tego dnia będą się kochać hehe Może nawet dodają znaczniki na tablicę dzisiaj noc kochania z moim skarbeczkiem. To już przesada ale się może zdarzyć.

anomalia
Nowy użytkownik

Re: re: Pierwszy raz u chlopaka.. przygotowania

Post autor: anomalia » 29 stycznia 2015, 11:24

ifelicia1367 pisze:No trochę śmieszny tutaj temat ale przecież wiadomo, że śmiech to zdrowie. Na fb to już się może i umawiają na to, że tego i tego dnia będą się kochać hehe Może nawet dodają znaczniki na tablicę dzisiaj noc kochania z moim skarbeczkiem. To już przesada ale się może zdarzyć.

Zuckerberg jeszcze na to nie wpadł, a powinien. Widziałam na facebooku jak ludzie informują na tablicy, że nie mogą się doczekać zaplanowanej wieczorem wspólnej kąpieli ze swoim skarbeczkiem, więc taka opcja na pewno by im się przydała :P

ODPOWIEDZ