Pierwszy raz u chlopaka.. przygotowania

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
Megawillian82
Nowy użytkownik

Re: Pierwszy raz u chlopaka.. przygotowania

Post autor: Megawillian82 » 19 marca 2015, 09:32

Nie mogą się doczekać wymarzonej nocy ze skarbeczkiem i kompieli hehe no nieźle czytać takie coś : D ale myślę, że z czasem dojdzie taki fb dla dorosłych i po prostu tam będzie można zamieszczać bardziej ostre foty i po prostu też innych informować dzisiaj noc z Patryczkiem czy coś takiego by wszyscy wiedzieli

Clinton85
Nowy użytkownik

Post autor: Clinton85 » 17 kwietnia 2015, 17:55

No ten fejsbuk jest teraz wszędzie i zdecydowanie mi się to przecież nie podoba. Jeśli chodzi o mnie to prostu jest taka sprawa, że właśnie no wiecie ja się zbytnio do pierwszego razu nie przygotowywałam ale chciałam by to wszystko dobrze nam wypadło ale niestety mój facet niestety zrobił falstart i po prostu nie było dobrze

Brtoszek
Nowy użytkownik

Post autor: Brtoszek » 16 września 2015, 20:03

Faktycznie chłopie nie masz łatwego zadania. Żeby kobieta pamiętała swój pierwszy raz jednak nie najważniejsze jest jak ma wyglądać Twój penis i czy będziesz miał prezerwatywę tylko atmosfera i wasze uczucia. Ważne abyście oboje o tym pamiętali. Powodzenia.

ziarenko
Nowy użytkownik

Post autor: ziarenko » 28 września 2015, 18:29

wiadomo że każdy marzy o takim wyśnionym pierwszym razie ale jak człowiek będzie coś planował i z góry zakładał że to ma być tak i tak to będzie się stresował i nic nie wyjdzie i wtedy będzie kompromitacja. Nie mówię oczywiście aby był pełen spontan ale warto wypośrodkować cały przebieg tego wydarzenia.

amaria
Nowy użytkownik

Post autor: amaria » 09 sierpnia 2016, 11:02

Może warto wspomóc się o jakieś erotyczne gadżety? Możecie je znaleźć u sprzedawcy, który cechuje się dyskrecją, a sklep posiada spory wybór. Warto inwestować w takie rzeczy, żeby nie było za nudno... ;) Na początek może spróbuj kulek gejszy, zajrzyj tutaj:https://sexownysklep.pl/sex-gadzety-kulki-gejszy :)

ODPOWIEDZ