pierwszy raz- problem

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
ramzes11
Nowy użytkownik

pierwszy raz- problem

Post autor: ramzes11 » 15 marca 2008, 19:14

mam z dziewczna pewien problem. bardzo sie kochamy i zdecydowalismy sie na seks. to bedzie pierwszy raz nas obojga. a problem polega na tym ze nie mamy miejsca aby to zrobic. jedyne wyjscie to moje auto. co o tym myslicie??

crysis
Nowy użytkownik

re: pierwszy raz- problem

Post autor: crysis » 15 marca 2008, 19:50

sex w aucie?czemu nie?polecam,ale dla tych ktorzy pierwszy raz maja za soba,bo na inicjacje to moze wam byc niewygodnie,a poza tym krew po przerwaniu blony dziewiczej...oczywiscie nie musi leciec,ale moze :P a nie mozecie wynajac pokoju w hotelu np.?pomysl caly pokoj dla was,nikt nie bedzie przeszkadzal,bedziecie mogli nacieszyc sie soba i w pelni przezyc ten pierwszy raz,a nie rozgladac sie nerwowo(w aucie)czy nikt was nie widzi :D

neurotyczna

Post autor: neurotyczna » 15 marca 2008, 20:18

Nie sądzę, żeby dziewczyna chciała mieć wspomnienia pt. pierwszy raz w samochodzie. Chyba cenisz ją trochę bardziej, nie? Pozdrawiam.

ramzes11
Nowy użytkownik

Post autor: ramzes11 » 15 marca 2008, 20:51

bardzo ja cenie. jest dla mnie najwazniesza. a z tym samochodem to ona sama zaproponowala. ja z nia nawet rozmawialem czy jest pewna ze chce ten pierwszy raz miec w samochodzie.

neurotyczna

Post autor: neurotyczna » 15 marca 2008, 21:19

Hm...Skoro jej to odpowiada i sama to zaproponowała...To mogę tylko jeszcze pomarudzić, żebyście pamiętali o dobrym zabezpieczeniu ;)

Ja jestem co prawda bardziej "wygodna", na pierwszy raz wolałam klasycznie, tzn. łóżko, spokój, ciepło, dużo miejsca...większe pole do manewru ;) - ale wiem, że każdy może mieć inne marzenia dot. pierwszego razu. Pozdrawiam!! Powodzenia.

ODPOWIEDZ