pierwszy raz- problem

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
Passion
Nowy użytkownik

re: pierwszy raz- problem

Post autor: Passion » 03 maja 2010, 14:40

@dimedicus dzięki za odpowiedź.
Chciałem jeszcze nakreślić sytuację. Za ostatnim razem, kiedy naprawdę już było 'gorąco' sam zacząłem temat. Dlatego, że nie chcę, żeby robiła coś bo myśli, że ja napieram. Otóż było tak jak wspomniałem 'gorąco' i sytuacja była bardzo miła, ale kiedy zapytałem ją o zdanie co na ten temat myśli, to nagle powiedziała, że chyba za daleko zaszliśmy tym razem. Kobiety są niepojęte. Tu robimy cośtam i jest wniebowzięta, a zaraz mi mówi, że chyba nie powinna tak daleko się posuwać.
Więc myślę sobie, że skoro nie chcę zrobić jej nic złego i na jej ostateczną (co do prawdziwego seksu) decyzję czekam, to chcę dać jej maksimum przyjemności jednak nie doprowadzając do stosunku i nie prowokując do myślenia czy to dobre czy złe moralnie. Nie wiem tylko jak zacząć temat o pieszczotach oralnych. @dimedicus proponujesz, żeby przy następnym zbliżeniu 'na bieżąco' zaproponować taką nowość, jaką są pieszczoty języczkiem?

dimedicus
Nowy użytkownik

Post autor: dimedicus » 03 maja 2010, 20:28

Za dużo rozmawiasz a za mało robisz.Widzisz to jest tak,że czasem kobieta jest podniecona a zaczynasz zadawać pytania,od razu u niektórych kobiet opadają emocje.Rób co uważasz posuwając się małymi kroczkami do przody,wprowadzając nowe elementy gry wstępnej.Czym większe podniecenie tym mniejszy opór.To co już powiedziałem,małymi kroczkami ale ciągle do przodu,czasem należy się cofnąć i ponownie rozpocząć,obserwuj i się ucz,co można a do czego można przystąpić z czasem.Delikatność i ciągle delikatność,nic na siłę ale konsekwentnie.Czas robi swoje,dziewczyna się musi przyzwyczaić do sytuacji.
Porady obecnie udzielam na: http://medyczne-forum.pl/

Passion
Nowy użytkownik

Post autor: Passion » 03 maja 2010, 20:31

okej :-)
postaram się. Obserwacja i spokój. Dzięki ;)

majkawazka
Nowy użytkownik

Post autor: majkawazka » 01 marca 2011, 13:32

Passion i jakie efekty małych kroczków? Pomogło, czy oberwałeś?
Mój blog
www.majkawazka.pl
Odchudzanie to moja pasja

Michu
Nowy użytkownik

Post autor: Michu » 04 kwietnia 2011, 12:49

Witajcie
A ja mam taki problem że jestem ze swoją miłością od 3 lat kidyś na poczatku bardzo tego chciała ale nie mogła a gdy się okazało że mogła to niebardzo chciała było kilka prób ale po chwili mnie odpychala że ją bardzo boli a z czasem w jej głowie pojawiła się taka blokada że gdy chce sie z nią całować to pochwili przestaje bo boi się że ja sie podniece i bd chciał czegoś więcej czasem pojawi się seks oralny a głównie ręką i to wszystko od 3 lat niewiem co mam robić jest to związek na odległość ja mieszkam w Krakowie a ona pod Warszawą więc nie widujemy się za często i ona nie może się rozkręcić

ODPOWIEDZ