pierwszy raz- problem

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
ramzes11
Nowy użytkownik

re: pierwszy raz- problem

Post autor: ramzes11 » 24 marca 2008, 21:44

powiedziala ze jest na to gotowa i pragnie tego bardzo ze mna bo wie ze jestem tym jedynym. mowila ze miejsce dla niej nie gra roli. to ja juz nie wiem co mam robic.

misty
Nowy użytkownik

Post autor: misty » 27 marca 2008, 10:17

Kochać :wink:
Całkiem poważnie - zadbajcie o najistotniejesze sprawy (zabezpieczenie, lubrykant) i... życzę powodzenia oraz pięknych wspomnień z tego wydarzenia, pierwszy raz pamięta się całe życie.
...I'll protect you from the hooded claw, keep the vampires from your door...

zlociutki4
Nowy użytkownik

Post autor: zlociutki4 » 24 kwietnia 2008, 15:04

Będe brał Cie -gdzie? w aucie! mnie? ehe:D hehe na pierwszy raz raczej bym polecał cos milszego przytulniejszego i takie miejsce gdzie czuje się swobodę ale jak nie macie gdzie i bardzo chcecie to to zróbcie w aucie. Tylko później może być trochę pracy w pucowaniu tapicerki (wcale nie musi) pZdR
....Chwile ulotne są, czas tak szybko pędzi.....

Passion
Nowy użytkownik

Post autor: Passion » 03 maja 2010, 13:22

witam.
jestem z moją Kochaną już ponad rok. Ja mam 20 lat, ona 18. Nie uprawialiśmy do tej pory seksu, ale zdarzało nam się rozmawiać na ten temat. W skrócie mogę powiedzieć, że ona ma na to ochotę, co do mnie to chyba nie ma wątpliwości (faceci zawsze mają na to ochotę ;p). Górę jednak bierze rozsądek. Ona boi się, że rodzice mogą się dowiedzieć, że jeszcze nie jest zależna sama od siebie i ogólnie mówi, że nie jest jeszcze gotowa. Okej, rozumiem i szanuję. Kocham ją całym sercem i chcę dla niej jak najlepiej. Jednak nie stroniliśmy długi czas od dość odważnych pieszczot. "Macanki" i takie tam. Mi to nie dawało czysto fizycznej przyjemności, ale widziałem, że ona jest bardzo podekscytowana i zadowolona. Pieszczoty przez ubrania, potem piersi - nagich, okolic intymnych - przez spodnie i samą bieliznę. Ukochana mówi, że daje jej to dużo przyjemności. Widzę, że jest bardzo zadowolona. Kilka razy była w naprawdę wysokim stanie podniecenia, potem tuliła się do mnie jak nigdy. Zależy mi na tym, żeby była szczęśliwa i dodatkowo miała okazję do tych fizycznych przyjemności. Wcale nie chcę seksu na siłę. Chcę poczekać na nią, żeby było tym bardziej pięknie.
Ona jest pierwszą moją tego typu partnerką, chciałbym, żeby już na całe życie. Wiem, ze mam dopiero 20 lat, ale staram się myśleć już poważnie. Ja też jestem jej 'pierwszym'. Ufamy sobie wzajemnie. W niej, jak w każdej kobiecie, rodzą się jednak obawy. Chciałbym jednak dawać jej maksimum przyjemności i nie liczę na rewanż, jesli tego nie chce. Tutaj pojawia się moje pytanie: czy jeśli ona jest jeszcze 'przed' pierwszym razem, to jest możliwość oralnych pieszczot?
ciekaw jestem co wy na to sądzicie.
co gorsze, nie wiem jak z nią o tym porozmawiać. Nie rozmawiamy bardzo często na te tematy, bo dziewczyna jest wstydliwa w tej kwestii :-) chciałbym jednak jej zasugerować pewne możliwości...

dimedicus
Nowy użytkownik

Post autor: dimedicus » 03 maja 2010, 14:24

Na początek zaznaczam,że nie ma przeciwwskazań do pieszczot oralnych.Możecie rozmawiać na te tematy razem w stanie podniecenia,wówczas występują mniejsze opory i partnerka jest bardziej skłonna do takich zabaw.Musisz obserwować jej zachowanie,skoro jest wstydliwa i ma pewne opory natury psychicznej(co jest zrozumiałe)Możesz pomalutku z każdym spotkaniu posuwać się dalej w dążeniach.Patrz co dziewczynie sprawia najwięcej przyjemności.Poznaj jej strefy erogenne.Sam zauważasz że przeżywa emocjonalnie takie kontakty więc dawaj jej dużo ciepła,wyrozumiałości ale też inicjuj dalsze kroki,kobiety lubią być zdobywane.Uczcie się poznawać nawzajem i nie śpiesz się.Pomału ale konsekwentnie.
Porady obecnie udzielam na: http://medyczne-forum.pl/

ODPOWIEDZ