pierwszy raz- problem

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
malgoos90
Nowy użytkownik

re: pierwszy raz- problem

Post autor: malgoos90 » 19 marca 2008, 16:40

teraz jest coraz cieplej wiec moze plener juz tak za miesiac mysle ze beda warunki:)

Anathea
Nowy użytkownik

Post autor: Anathea » 19 marca 2008, 17:12

A ja mysle, ze powinniscie poczekac... Samochod moze byc fajnym miejscem na urozmaicenie zycia seksualnego, ale na pierwszy raz, moim zdaniem, jest fatalnym pomyslem... Przede wszytskim jest ciasno i niewygodnie, do tego w kazdej chwili ktos moze was przylapac... Na poczatku waszego "zycia intymnego" powinniscie przede wszytskim czuc sie komfortowo i bezpiecznie.. To wazne, zeby ten pierwszy raz pozostawil o sobie mile wspomnienia a nie pana policjanta swiecacego latarka przez szybe czy cos w tym stylu :)
Uwazam, ze powinniscie poczekac.. okazja na pewno niedlugo sie trafi... chociazby wakacje, wasi rodzice beda pracowac, a wy bedziecie miec wolne mieszkanie czy cos w tym stylu... a nie ma sie co spieszyc.. piewszy raz wam nie ucieknie :)

pozdrawiam i zycze cierpliwosci:)
Obrazek

Obrazek

lidzia_19
Nowy użytkownik

Post autor: lidzia_19 » 21 marca 2008, 21:28

Wiesz co? Postaraj się coś wymyślić. Ja miałam swój pierwszy raz w samochodzie i powiem szczerze, że nie wspominam tego tak jak bym chciała. Oczywiście niczego nie żałuje, ale niestety nie mogę powspominać że była to niesamowita noc.

Na prawdę. Jeżeli teraz nie ma możliwości to poczekajcie. Na pewno nadarzy się okazja szybciej niż Wam się wydaje.
"To co widzą oczy, zalezy od tego w co wierzy umysł"

ramzes11
Nowy użytkownik

Post autor: ramzes11 » 24 marca 2008, 14:49

rozmawialem z moja dziewczyna o tym abysmy poczekali jeszcze. ale gdy jej to powiedzialem to zdenerwowala sie na mnie i powiedziala ze nie chce czekac.

Anathea
Nowy użytkownik

Post autor: Anathea » 24 marca 2008, 20:49

hmm... zdenerwowala i nie chce czekac? interesujace... a powiedziala dlaczego nie chce czekac?
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ