Pierwszy raz, nie chce aby ją bolało...:(

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
ShadowBoy
Nowy użytkownik

Pierwszy raz, nie chce aby ją bolało...:(

Post autor: ShadowBoy » 05 marca 2008, 00:26

Hejo:) mam problem, otóż chce zaczać współżyć z moje dzieczyna, oboje mamy po 17 lat i jesteśmy razem juz ponad rok, i oboje tego chcemy, rozmawiamy o tym czesto, , pieścimy sie , czasem bardzo namietnie...(sex oralny) ale ja boje sie że ją przy wchodzeniu, dodam iż mój penis ma 16cm i jest dośc gruby a jej pochwa dość wąska, może bolec:( (ona jest dziewicą)...wieć prosze, podpowiedzcie mi co i jak robić aby bolałoja jak naj mniej...z góry dziekuje:)

dziewczyna98215
Nowy użytkownik

re: Pierwszy raz, nie chce aby ją bolało...:(

Post autor: dziewczyna98215 » 05 marca 2008, 08:41

Jeżeli twoja dziewczyna bedzie rozulzniona bardzo dobrze dzieki tobie oczywiście to nie bedzie bolalo.Podstawa:TO NIE BAC SIE,ZE BEDZIE BOLALO.Ja tez sie balam pierwszego razu po nieudanej probie a mimo mojego niepokoju nie bolalo mnie ani troche i pojawila sie niewielka ilosc krwi.Takze pamietaj,ze wazne jest aby partnerka byla roluzniona a gdyby byly trudnosci przy wejsciu penisa to kupcie lubrykant-to wam napewno pomoze.Trzymam kciuki!!:)) :)

ShadowBoy
Nowy użytkownik

Post autor: ShadowBoy » 05 marca 2008, 11:14

aha:0 a coi to takiego i gdzie to mozna kupic??

Amsti
Nowy użytkownik

Post autor: Amsti » 11 marca 2008, 00:13

Najprędzej w aptece. :lol:

Anathea
Nowy użytkownik

Post autor: Anathea » 12 marca 2008, 11:56

Polecam zele intymne z durexa :D tylko nie zaczynalabym od rozgrzewajacych, potegujacych doznania czy innych takich, a od takiego w fioletowej tubie... on jest po prostu nawilzajacy a i do masazu sie nadaje :)
poczytaj sobie na ich stronce o tym... a kupic mozesz nie tylko w aptece, ale tez w supermarketach :D
my je czasem stosujemy, bo sa naprawde fajne... :D
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ