Pierwszy raz, nie chce aby ją bolało...:(

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
zlociutki4
Nowy użytkownik

re: Pierwszy raz, nie chce aby ją bolało...:(

Post autor: zlociutki4 » 24 kwietnia 2008, 15:08

Ja sam za pierwszym razem nie stosował bym żeli żadnych dlatego że jest przerywana błona dziewicza i z jakimś żelem może zajść do stanu zapalnego lub zakażenia ale jeżeli wybierzesz jakiś środek który nie uszkadza nic to jak najbardziej tez mam 17 lat i to są moje mniemania ale forum po to jest żeby się nimi dzielić. Zrobisz jak zechcesz pzdr;)
....Chwile ulotne są, czas tak szybko pędzi.....

Blanca18
Nowy użytkownik

Post autor: Blanca18 » 24 kwietnia 2008, 17:02

zlociutki4 dobrze mowisz o tym, ja takze nie polecałabym na pierwszy raz zadnych zeli, najlepiej sie przyzwyczaic za pierwszym razem do klasycznego seksu bez ulepszaczy
Obrazek

misty
Nowy użytkownik

Post autor: misty » 25 kwietnia 2008, 11:33

Przecież nie chodzi tu o żadne żele rozgrzewające, chłodzące czy niewiadomo co jeszcze. Mówimy o zwykłym lubrykancie, który używany jest nawet w gabinetach ginekologicznych dla ułatwienia wprowadzenia palca czy wziernika przy badaniu dziewic (i nie tylko). Zdecydowanie żel intymny przyda się na pierwszy raz, ma pH obojętne dla pochwy, nie powoduje podrażnień, tylko ułatwia sprawę.
...I'll protect you from the hooded claw, keep the vampires from your door...

zlociutki4
Nowy użytkownik

Re: re: Pierwszy raz, nie chce aby ją bolało...:(

Post autor: zlociutki4 » 25 kwietnia 2008, 15:56

misty pisze:Przecież nie chodzi tu o żadne żele rozgrzewające, chłodzące czy niewiadomo co jeszcze. Mówimy o zwykłym lubrykancie, który używany jest nawet w gabinetach ginekologicznych dla ułatwienia wprowadzenia palca czy wziernika przy badaniu dziewic (i nie tylko). Zdecydowanie żel intymny przyda się na pierwszy raz, ma pH obojętne dla pochwy, nie powoduje podrażnień, tylko ułatwia sprawę.

jak najbardziej, ale próbuj moze wcale nie będzie tak źle ;)
....Chwile ulotne są, czas tak szybko pędzi.....

misty
Nowy użytkownik

Post autor: misty » 25 kwietnia 2008, 22:03

Złociutki, ja swój pierwszy raz mam dawno za sobą i moim wielkim błędem było to, że nie użyłam wtedy lubrykantu.
...I'll protect you from the hooded claw, keep the vampires from your door...

ODPOWIEDZ