Moja Historia ;-)

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
Bartek19
Nowy użytkownik

Moja Historia ;-)

Post autor: Bartek19 » 23 września 2009, 21:26

Witam , długo czekałem na ten swój pierwszy raz bo 19 lat :P więc go opiszę .

odrazu na wstępie napisze ,że nie jestem dobry ani z ortografii ani gramatyki więc przepraszam ale to nie oto tu chodzi ;-)

Tą dziewczynę a w zasadzie kobietę bo ma 22 lata poznałem dwa tygodnie wcześniej (pracuje z nią) jakoś tak odrazu się dopasowaliśmy ,że chcieliśmy pracować tylko ze sobą . W pracy było normalnie tylko czasami po przyjacielsku się obejmowaliśmy . Mieliśmy ze sobą wspólne tematy więc po tych dwóch tygodniach , zaprosiła mnie do siebie żeby pogadać . podczas drugiego spotkania u niej w domu zaczęliśmy oglądać film po pewnym czasie stwierdziliśmy razem ,że na rozłożonym łóżku będzie wygodniej , więc i tak zrobiliśmy ... oglądaliśmy ten film ona położyła się blisko mnie i się lekko przytuliła ale to było dla mnie normalne więc niczego się nie spodziewałem. Po jakimś czasie wydawało mi się ze zasnęła przytulona do mnie ale nagle poczułem jak muska lekko swoimi ustami o mój policzek co mi się spodobało więc odwróciłem się a ona mnie zaczęła teraz lekko muskać (nie wiem dokładnie jak to określić) moje usta ... po chwili zaczęliśmy się całować trwało to może z 10-15 min aż podczas całowania się i pieszczenia zaczęliśmy się rozbierać .... gdy ja już byłem bez koszulki a ona w samej bieliźnie zatrzymała się i zapytała czy jestem pewien .... tego co chce zrobić odpowiedziałem ,że tak na co ona uśmiechnęła się i powiedziała -Ale ja nie szukam przygód ... jesteś pewien ? - Tak ! ;-) i zrobiliśmy to. Po wszystkim oboje zasnęliśmy rano gdy wstaliśmy leżeliśmy przytuleni oboje do siebie . w pewnym momencie zaczęliśmy się znowu całować a ona spytała czy chce się nadal kochać ;-)
zrobiliśmy to drugi raz ......

Jak dla mnie mój pierwszy raz był wspaniały nawet sobie tak go nie wyobrażałem ;-) . na końcu dodam ,że dziewczyna ta jest ode mnie starsza o 3 lata i już ma dziecko . ale jest niestety bez męża chodź może i lepiej dla mnie ;-) teraz czekam jak to się rozwinie albo zakończy ;-)

Pozdrawiam

Ramonahaild
Nowy użytkownik

Moja Historia

Post autor: Ramonahaild » 17 października 2019, 22:29

Ja to wszystko wiem, Zbyszku. I dlatego szukam kogoś, kto by mi pomógł się rozwijać, pomógł zrozumieć. Stąd też moje pytanie o jakieś działające grupy, czy centra, do których można się zgłosić Po prostu jeśli mam tę podróż kontynuować w samotności nie widzę większego sensu ze względu na wszystkie te niebezpieczeństwa, o których piszesz

ODPOWIEDZ