Moj pierwszy raz

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
GODFATHER
Nowy użytkownik

Moj pierwszy raz

Post autor: GODFATHER » 05 sierpnia 2009, 18:01

kurde glupio pisac ale mam 18 lat i dopiero w tym wieku ogarnalem sie i doszlo do tego[wczesniej mialem dziewczyne z ktora chodzilem prawie 3lata i w glowie nie miala takich rzeczy byla bardzo ulozona:D] :color: :color: :color: , co gorsze po 1 orgazmie sie zlalem w prezerwatywe i "detka" :lol: :lol: :lol: hah, pierwszy raz mi sie cos takiego zdazylo, normalnie to moj penis jakby oszalal staje co troche, kurde i tutaj pytanie dlaczego tak sie zdarzylo czy to pierwszy raz i zawsze tak jest czy to przez masturbacje?ogolnie masturbuje roznie raz co 2 dni raz 1-2dni w tyg, wiec??prosze sie nie smiacccc bo ja juz placze ze smiechu :D:D:D haha :color:

Duzy
Nowy użytkownik

re: Moj pierwszy raz

Post autor: Duzy » 02 września 2009, 20:47

To jest normalne, że po tym jak się zlejesz to robi się dętka:)
Dla tego faceci tak starają się nie spuścić;]
Jeśli się nie spuścisz to nie klapnie:)
Ja proponuję jeźdźca ze skrzyżowanymi nogami, jak to dobrze zrobisz to wytrzymasz choćby godzinę i kilka orgazmów bez efektu dętki;]

GODFATHER
Nowy użytkownik

Re: re: Moj pierwszy raz

Post autor: GODFATHER » 07 września 2009, 15:42

Duzy pisze:To jest normalne, że po tym jak się zlejesz to robi się dętka:)
Dla tego faceci tak starają się nie spuścić;]
Jeśli się nie spuścisz to nie klapnie:)
Ja proponuję jeźdźca ze skrzyżowanymi nogami, jak to dobrze zrobisz to wytrzymasz choćby godzinę i kilka orgazmów bez efektu dętki;]

no nie wiem czy pomoże bo jak się masturbuje i skrzyżuje nogi to się nie spuszczę wtedy, ale i tak klapie... czy to tylko podczas masturbacji klapie ?

Duzy
Nowy użytkownik

Post autor: Duzy » 09 września 2009, 10:42

Nie wiem. Na ogół, kiedy ja to robiłem to mi klapał dopiero po jakimś czasie i taki nagły "zwis" dopiero kiedy z dziewczyną
Po prostu spróbuj

bybek5
Nowy użytkownik

Post autor: bybek5 » 12 września 2009, 08:49

trening czyni mistrza :wink:

ODPOWIEDZ