looknijcie na moj problem bede wdzieczny

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
bartek2lol
Nowy użytkownik

re: looknijcie na moj problem bede wdzieczny

Post autor: bartek2lol » 28 września 2009, 17:48

Witam.Mam15Lat....Masturbuje się już od około roku ale wcześniej nie interesowałem sie ściaganiem sobie napletka z żołędzia.Od jakiegoś miesiąca zaczołem to robic,ale nie stety nie moge ściągnąć do końca tylko cześciowo...;/ Podejżewam że mam stulejke.W zwodzie nie moge ściągnąć,ale w stanie spoczynku owszem tak...Prosze o porade jak to wyleczyc,poniewać nie chce iśc do lekarza na operacje..Masturbuje się codziennie i prubuje ściagać coraz wiecej...Troche sie już rozciagnoł bo moge dalej...Prosze o pomoc i porady,ale nie piszcie mi żebym szedł od razu do lekarza,tylko cos innego;)) Prosze,to wazne.!!!

LashondaWroc72
Nowy użytkownik

Post autor: LashondaWroc72 » 07 stycznia 2015, 12:06

Masz może po prostu jakąś bliższą przyjaciółkę lub dziewczynę? Może zamiast iść do lekarza to jej się spytaj czy twój penis wygląda w miarę dobrze i żeby zobaczyła czy jest zdrowy. Nie widzę innego rozwiązania problemu, musisz jakoś to delikatnie jej powiedzieć.

rerde
Nowy użytkownik

Post autor: rerde » 11 stycznia 2015, 17:47

Przyjaciółce pokazać penisa - nie uważasz że to trochę nierealistyczne? Nie wiem jakie trzeba mieć zaufanie żeby się zdecydować, to musi być przyjaźń przez wielkie "P".
"Jest wielkim błędem naszego czasu, że lekarze oddzielają duszę od ciała." Hipokrates

anomalia
Nowy użytkownik

Post autor: anomalia » 29 stycznia 2015, 11:20

Określenie "friends with benefits" nabrało zupełnie nowego znaczenia :P

marika17
Nowy użytkownik

Re: looknijcie na moj problem bede wdzieczny

Post autor: marika17 » 25 marca 2015, 16:33

Trochę tak dziwnie pokazać przyjaciółce i pytać czy wygląda normalnie ...

ODPOWIEDZ