Kilka pytań

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
Emek555
Nowy użytkownik

Kilka pytań

Post autor: Emek555 » 03 stycznia 2011, 00:34

Witam wszystkich. Jestem chłopakiem i mam kilka drobnych pytań.
Czy pierwszy raz powinienem dojść w kobiecie, czy poza nią?
Czy przy utracie dziewictwa u dziewczyny, krwi jest dużo?
Czy po skończonym stosunku zawsze idziecie się umyć, czy po prostu wyrzucacie prezerwatywę do kosza ubieracie się i tyle?
Czy masturbując się dochodzi się wcześniej niż przy stosunku?
Robić to w jednej pozycji (klasycznej) czy w kilku?

waldeck
Nowy użytkownik

re: Kilka pytań

Post autor: waldeck » 12 stycznia 2011, 09:07

1. oczywiscie ze "kobiecie"..ale nie zapominajcie o antykoncepcji !!!
Aby ten pierwszy raz nie byl dla was utrapieniem czekania na okres..

2.nie ma reguly: u jednych jest duzo, u drugich mniej, u niektorych wcale.
i nie zawsze "uda sie wejsc" za pierwszym podejsciem. wazna jest odpowiednia pozycja: tyleczek dziewczyny najlepiej na poduszce, nogi rozlozone tak szeroko, jak to tylko mozliwe.
No i nastroj odpowiedni. Przede wszystkim zadnego stresu typu a jak ktos wejdzie, a jak ci za sciana slysza...

3.Ja bym polecil po skonczeniu nie ruszac prezerwatywy, polezec sobie obok, przytulic sie, popiescic. A pozniej to chyba naturalne, ze trzeba sie umyc. Mozesz powiedziec: sorki, ale skocze do lazienki, bo mi ta prezerwatywa przeszkadza. Sadze, ze dziewczyna przyjmie to ze zrozumieniem. Ona tez bedzie chciala skorzystac z toalety.

4. Nie ma reguly, ale nie nastawiaj sie przy tym pierwszym razie, ze bedziesz mogl sie kochac pol godziny lub dluzej...zazwyczaj " pierwszaki" kjoncza bardzo szybko. To naturalne i nie wolno sie z tego püowodu stresowac. "Praktyka czyni mistrza".

5. Jak wy<zej: zostancie przy tym pierwszym razie przy pozycji klasycznej ; inne opcje mozecie wprowadzac pozniej.

Mam nadzieje, ze ta odpowiedz ci troche pomoze.
Powodzenia i wiele przyjemnosci

ODPOWIEDZ