Hej. Mam pewne obawy, proszę o odpowiedź.

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
Isztar66
Nowy użytkownik

Hej. Mam pewne obawy, proszę o odpowiedź.

Post autor: Isztar66 » 13 października 2011, 20:00

Zacznę od początku. Jestem ze swoim chłopakiem rok i bardzo się kochamy. W sobotę planujemy swój pierwszy raz. Planujemy zabezpieczyć się prezerwatywą oraz globulkami. Planujemy również stosunek przerwany... problem tkwi w tym, że boje się jednak tej ciąży. Nie chce jeszcze brać tabletek, ponieważ wiem, że nie będę współżyła regularnie. Nie jest tak, że nie jestem gotowa, bo jestem i liczę się z tym co może się stać, dlatego troche się stresuję, a nawet bardzo. I pytanie tkwi w tym czy to zabezpieczenie wydaje się być wystarczające? Jak mówiłam tabletki narazie nie wchodzą w grę. Proszę o odpowiedź.
"Gdybyś był choć w połowie człowiekiem jak ludzie, którymi gardzisz, ten świat byłby lepszym miejscem."

Drafone
Nowy użytkownik

re: Hej. Mam pewne obawy, proszę o odpowiedź.

Post autor: Drafone » 23 grudnia 2011, 00:06

taaak

antosia76
Nowy użytkownik

re: Hej. Mam pewne obawy, proszę o odpowiedź.

Post autor: antosia76 » 02 grudnia 2014, 10:58

tyle rodzajów zabezpieczeń, które wymagają czasu troche zabijają atmosferę. Zadne zabezpieczenie nie jest do końca pewne. Ja mam dzieci z tabletek. Nie lubie prezerwatyw bo trzeba się od siebie oderwać, globułki są jeszcze gorsze bo trzeba czekać aż zaczną działać, a stosunek przerywany jest dla mnie wogle bez sensu bo wcześniej również z prącia wydobywa się śluz w którym są plemniki

Hooriouct
Nowy użytkownik

Hej Mam pewne obawy proszę o odpowiedź

Post autor: Hooriouct » 27 września 2019, 16:57

I join. It was and with me.

ODPOWIEDZ