Dziewictwo

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
Zuz
Nowy użytkownik

Dziewictwo

Post autor: Zuz » 09 listopada 2010, 12:57

Domyślam się, że temat który poruszę przewijał się na forum już wiele razy. Nie chce mi sie jednak przeglądać kilkuset tematów i czytać kilka tysięcy postów. Moim tematem jest utrata dziewictwa. Czytałam juz mnóstwo broszur, wpisów, stron, jednak ciągle mam pytania. Czy mógłby mi ktoś to wszystko pokrótce opisać abym wiedziała czego mam sie spodziewać, na co zwrócić uwagę, co może a co nie sie stać, itp. Będę bardzo wdzięczna.

vao
Nowy użytkownik

re: Dziewictwo

Post autor: vao » 01 marca 2011, 10:39

Może nie będę oryginalny ale kiedy decydujesz się na taki krok to musisz to zrobić z chłopakiem którego kochasz i który jest odpowiedzialny, że w razie wpadki zostanie kochającym ojcem. Na pewno musi być antykoncepcja- prezerwatywa. Lepiej bez alkoholu i jakiś psychotropów. Facet musi się trochę dłużej postarać pieszcząc cie. Oczywiście głównym czynnikiem było by doświadczenie faceta, ale chyba 99% dziewczyn nie dopuściło by do myśli żeby jej pierwszy mężczyzna miał by mieć za sobą kontakty z innymi kobietami.

waleriana
Nowy użytkownik

re: Dziewictwo

Post autor: waleriana » 12 lutego 2013, 21:27

Ja osobiście radziłabym kobiecie przy tym pierwszym razie podejśc do sprawy na chłodno. Nie poruszam tu sprawy uczucia do męzczyzny i innych elementów związanych z sexem. Dobrze się jest podniecić z męzczyzną do którego się czuje sercem porzadanie, plany na przyszłość itd. ale to różnie bywa. Najważniejsze3 to nie stracić glowy i po przyzwoleniu partnerowi wejścia do twej pochwy, by po pchnięciu (musi mieć dobry wzwód) w miarę mocnym, gdy poczuje się, że jest we wnęrzu, pod byle pretekstem uciec z tyłkiem na bok i zakończyć wszystko. Jeśli potrafisz to można mu zrobić wytrysk twoją ręką lub ustami jeśli masz na to chęć. Poczekaj ze 2 tyg. aż ci się wszystko zagoi. Poczekaj na ponowne jego wejście w ciebie na 2-3 dni przed okresem lub 2-3 dni po okresie. To sa w 100% dni niepłodne i na spokojnie niech on się ci spuści. Uspokoi się i po 15 min rób coś by on cię zaczął pieścić. Możesz nawet pomagać sobie sama palcami, bo on nie ma o tym pojęcia. Sprobuj wejśc na niego, włóz sobie i powoli rób to w sposób przyjemny dla ciebie. Jesli czujesz, że zbliza mu się wytrysk, przestań na chwilkę i powoli dalej jeśli on to wytrzymuje. Naucz go tego czego ty pragniesz a nie by on się ci zlał i koniec. Jeśli się nie da go nauczyć to trzeba zmienic ucznia, ha ha ha.

darklord
Nowy użytkownik

Re: Dziewictwo

Post autor: darklord » 01 lutego 2016, 17:34

Na pewno NIE wierz w bzdury typu, że przy pierwszym razie nie można zajść w ciąże!!! W ciąże można zajść za każdym razem jeżeli dziewczyna jest płodna. Wiadomo, może pojawić się ból, ale nie musi. Może też wystąpić krwawienie- nie bój się tego to jest normalne, ale też nie zawsze występuje. Najlepiej poproś swojego partnera żeby był delikatny. :)
Nie doprowadzaj do gniewu kucharza, poety, lekarza, pana bogacza i tego, kto zna twoje słabe strony.

jagiellon2
Nowy użytkownik

Re: Dziewictwo

Post autor: jagiellon2 » 14 marca 2016, 19:30

Skoro już tyle czytałaś to chyba wiesz czego możesz się spodziewać. Ten temat to niepotrzebny spam...
Nie napinaj łuku, gdy masz kołczan pusty.

ODPOWIEDZ