Co mam zrobić z chlopakiem

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
waleriana
Nowy użytkownik

Co mam zrobić z chlopakiem

Post autor: waleriana » 12 lutego 2013, 20:46

Kilka tyg. poznałam męzczyznę moich marzeń. Przystojny jak cholera, student prawa. Jak zwykle skierowalam sprawę powoli, podstępnie na łóżko. Zależy mi na nim ale chlopak tak szybko się podnieca, że potem wystarczy, że się mnie dotknie i po wszystkim. Wytrysk ma tak obwity, że nie do wiary. Kolejne próby koncza sie podobnie choć już zrobi kilka pchnięć. Potem odpoczywa nie wykazuje zainteresowania moja osobą, bo ma to miękkie i nie wejdzie we mnie. Pił melise i też nic nie dawało. Robiłam mu wytrysk ręcznie, ustami wszystko na nic. Podoba mi się, dostaję dreszczy cała gdy się do niego przybliżę. Wiem, jestem sexowna cholernie ale on mnie denerwuje w łóżku, w lesie. W lesie brał mnie od tyłu, parę pchnięć i tryska jak nie wiemco. Muszę uważać na środek okresu, bo przy nim jestem cała polana wszędzie sperma. Co robić, poradźcie, poważnie.

darklord
Nowy użytkownik

Re: Co mam zrobić z chlopakiem

Post autor: darklord » 01 lutego 2016, 17:37

Wydaje mi się, że jedynym sposobem jest lekarz. Może być go bardzo ciężko przekonać, ale warto spróbować. Kiedyś w jednym programie telewizyjnym o tym mówili i wszyscy uczestnicy kończyli w gabinecie.
Nie doprowadzaj do gniewu kucharza, poety, lekarza, pana bogacza i tego, kto zna twoje słabe strony.

jagiellon2
Nowy użytkownik

Post autor: jagiellon2 » 14 marca 2016, 19:29

Najlepszym wyjściem będzie lekarz. Spróbuj przekonać chłopaka. :)
Nie napinaj łuku, gdy masz kołczan pusty.

PanStef44
Nowy użytkownik

Post autor: PanStef44 » 27 października 2016, 20:29

Wyrobi się. Kwestiwa czasu
- Myślisz, że Biblia jest ścisła? To znaczy: zgodna z prawdą?
- Myślę, że pastor Calvin jest seksy. Jak na czterdziestoparolatka. Tak z grubsza wyglądają moje przekonania religijne.

baska92
Nowy użytkownik

Post autor: baska92 » 12 listopada 2016, 14:43

:rainbow: :dogeys:

ODPOWIEDZ