BóL PO PIERWSZYM STOSUNKU ;(

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
Justynka123
Nowy użytkownik

BóL PO PIERWSZYM STOSUNKU ;(

Post autor: Justynka123 » 08 stycznia 2008, 17:59

[b]Witam!
Mam ogromny problem i nie mam sie do kogo z nim zwrocic(mogla bym powiedziec mamie ale za bardzo sie boje). No wiec Dokladnie tydzien temu spalam z moim chlopakiem pierwszy raz... Byla naprawde cudownie tylko ze od tego czasu dolega mi ból w dolnych partiach brzucha (prawdopodobie a raczej napewno bola mnie jajniki) Czy takie cos jest normalne ?? Czy mam powody do zmartwienia?? Proszę o pomoc!!

Blanca18
Nowy użytkownik

re: BóL PO PIERWSZYM STOSUNKU ;(

Post autor: Blanca18 » 08 stycznia 2008, 18:16

może to być po prostu ból mięśni albo ból szyjki macicy po stosunku, gdy penis w nią uderzał.może zależeć od intensywności stosunku i tego, jak głęboko wszedł w ciebie twoj partner. jezeli bol nie przejdzie udaj sie do ginekologa.
Obrazek

Justynka123
Nowy użytkownik

Post autor: Justynka123 » 08 stycznia 2008, 18:28

Wlasnie taki mam zamiar... boje sie ze to moze byc ciaza, dlatego ciagle sie stresuje... twoja odpowiedz mnie uspokoila ale moje obawy nie znknely DZIEKUJE BARDZO ZA ODPOWIEDZ :lying: PISZCIE :)

Blanca18
Nowy użytkownik

Post autor: Blanca18 » 08 stycznia 2008, 18:34

po tyg stosunku,niemozliwosci w takiej wczesnej ciazy zeby cie bolało podbrzusze nie jestes w ciazy chyba ze uprawiaąs sex bez zabezpieczenia ale i tak te bole nie byłyby spowodowane ciaza
Obrazek

Justynka123
Nowy użytkownik

Post autor: Justynka123 » 08 stycznia 2008, 19:43

Tez mi sie tak wydawalo.. ale pewnosci nie moge miec... Napewno kochalam sie z zabezpieczeniem i nic nie peklo wszystko bylo ok...(tak zapewnia mnie moj chlopak a bardzo mu ufam) Moja kuzynka powiedziala mi dokladnie to samo co Ty :wink: w piatek wybieram sie do lekarza rodzinnego... byc moze przeziebilam nerki albo cos w tym stylu i stad ten ból Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ