BóL PO PIERWSZYM STOSUNKU ;(

Forum przedstawiamjące prawdziwe historie, opisujące ten PIERWSZY RAZ
Misiaaa3
Nowy użytkownik

re: BóL PO PIERWSZYM STOSUNKU ;(

Post autor: Misiaaa3 » 24 lutego 2008, 14:26

mnie nie bolało nic ani podczas stosunku ani po.
nawet nie wiem czy została przebita błona bo nic takiego nie czulam.:)

SantePadreT
Nowy użytkownik

Post autor: SantePadreT » 24 lutego 2008, 18:54

Jeżeli to Cie pocieszy Justynko to powiem Ci ze moja dziewczyna do tej pory czasami odczuwa bóle po stosunku,choć już trochę czasu minęło. Nie są to mocne bóle, ani jakieś dokuczliwe, po prostu są to takie jakieś sprawy wewnętrzne :D Może coś sie po obijać, dodatkowo jajniki są strasznie wrażliwe. Cóż wy macie moje dziewczęta z tymi jajnikami nieszczęsnymi :/ To będzie na pewno to co mówi Blanca.
O ciąże sie nie martw :)

malamimi
Nowy użytkownik

Post autor: malamimi » 02 grudnia 2009, 19:18

Witam. Mam pytanko i liczę na szczerą odpowiedź. W sobotę współżyłam z chłopakiem(pierwszy raz), dziś jest środa, a ja czuję, że w moim ciele coś się dzieje. Tzn. mam takie bóle delikatne w okolicach brzucha, tylko nie wiem czy to mogą być przedmiesiączkowe czy może zaszłam w ciążę. Kochaliśmy się z prezerwatywą, ale mam złe przeczucia i cały czas o tym myślę, proszę pomóżcie!

waleriana
Nowy użytkownik

Post autor: waleriana » 12 lutego 2013, 19:36

Ja miałam 16 lat kiedy przespałam się pierwszy raz z męzczyzna starszym o 10 lat. Owszem było cudownie choć był ból przy przerwaniu błonki. To jest normalne i po kilku dniach mozna powiedzieć wszystko było OK choć przy powtórnym wprowadzaniu członka nie było komfortowo w pochwie ale sam stosunek był fajny choć orgazmu nie miałam a raczej silne podniecenie. Nastepne zbliżenie było po 3 tyg. ze wzgledu na miesiączke. Mój męzczyzna nim wprowadził swego pana poswięcil sporo czasu na podniecanie mnie a i on sam ledwo żył. więc sama wprowadziłam mu tego pana. Bylo fajnie ale pelny orgazm przyszedł po 3 - 4 mies.

Prosylwiusz88
Nowy użytkownik

Post autor: Prosylwiusz88 » 24 października 2013, 11:03

Każda dziewczyna która przezywa swój pierwszy raz. Ma potem lekki ból w podbrzuszu. Musza ulec rozejściu narządy aby przy kolejnym razie już nie było problemu z podnieceniem i ogólnie z wchodzeniem partnera.

ODPOWIEDZ