Mimo wszystko chłopiec

Metody zwiększające prawdopodobieństwo urodzenia chłopca lub dziewczynki.
dosa
Nowy użytkownik

Mimo wszystko chłopiec

Post autor: dosa » 18 maja 2004, 13:21

Stosowałam kilka metod planowania płć dziecka naraz - miała być dziewczynka - urodził sie chłopiec. Bardzo kochamy naszego synka, teraz planujemy drugie dziecki i chcielibyśmy dziewczynkę. Jednak u mojego męża w rodzinie od trzech pokoleń rodzą się sami chłopcy. Czy to może mieć znaczenie dla nas? Może nie mamy szns na dziewczynke. Czy można to jakoś sprawdzić? Może ktoś wie coś na ten temat?[/list]
DOSA

Jessica77
Nowy użytkownik

Re: Mimo wszystko chłopiec

Post autor: Jessica77 » 29 marca 2005, 17:55

Tez slyszalam ze w niektorych rodzinach czesciej rodza sie przedstawicele badz to meskiej badz to zenskiej plci...
U mne od strony ojca - masa chlopakow, od strony mamy - prawie same dziewczyny, linia mamy wziela gore, bo ja i siostra jestesmy kobietkami :)
Pozdrawiam

Jessica

madzienka
Nowy użytkownik

Post autor: madzienka » 24 kwietnia 2006, 17:32

niestety ale jak są takie silne geny męskie to macie małe szanse na dziewczyne :(
ale powodzenia :D

Magata
Nowy użytkownik

re: Mimo wszystko chłopiec

Post autor: Magata » 01 sierpnia 2006, 10:12

a u mnie w rodzinie sa same dziewczynki, nawet brakuje juz imion dla nich a my z mezem bardzo chcielibysmy miec chlopca ale pewnie nic z tego!!

tolanova
Nowy użytkownik

re: Mimo wszystko chłopiec

Post autor: tolanova » 16 sierpnia 2006, 11:50

ja co prawda na razie nie planuje dzidzi to dopiero w przyszłym roku ale wtedy chcę wykorzystać urzadzenie. otóż mam lady-comp i na razie sluży jako metoda anty. ale chcę je przekształcić w baby-comp który ma funkcję planowania płci dziecka przy poczęciu. chcę to wykorzystać bo bardzo chcę córeczkę.
mam nadzieję ze to mi pomoże, baby-comp ma ponoć 80% skuteczności w planowaniu płci.

piszcie co komu zadziałało.

ODPOWIEDZ