mam czasami dość

Tematy związane z niepłodnością mężczyzny oraz kobiety
patusia000
Nowy użytkownik

mam czasami dość

Post autor: patusia000 » 14 maja 2009, 15:34

Witam wszystkie Panie!
jestem na forum po raz pierwszy i dlatego nie wiem czy uda mi się coś napisać fajnego. Mam 31 lat w czerwcu 2008 roku poroniłam, czekając 3 msc ( do kolejnych starań ) zaczęlismy się z mężem starać. Ale niestety nic do dnia dzisiejszego nie wychodzi. Biorę clo ( jestem już po 1 cyklu) i teraz czekam na @. Mam taką cichą nadzieję że nie przyjdzie. Ale jak czytam na forum to jest różnie. Proszę powiedzcie coś miłe Panie czy tak jest na tym clo, że nie zwasze jest w pierwszym cyklu ciąża??? Tak bardzo pragnę dzidziusia, moje sąsiadki już mają a ja mam pod górkę ciągle :cry:
Mąż ma dobre wyniki tylko trochę niski testosteron i bierze witaminki. Proszę o odpowiedź

beti254
Nowy użytkownik

re: mam czasami dość

Post autor: beti254 » 24 lipca 2010, 18:44

witam nic się nie martw będzie dobrze czasem tak bywa ale napewno się uda głowa do góry bo jak będziesz się załamywać i myśleć o tym to będzie trudno , znam kilka takich osób co tak miały i im się w końcu udało. ja też pragnę mieć dzidziusia a mam większy problem niż ty ponieważ mój mąż ma azospermie czyli jego plemniki sie nie wydostaja i raczej sobie moge tylko pomazyc o dzidziusiu ale wierze w cud i sie nie załamuje.pozdrawiam

orion27
Nowy użytkownik

Post autor: orion27 » 26 lipca 2010, 00:37

nie dziwię się,że masz czasami dość. Chyba każda osoba starająca się o dziecko po pewnym czasie jest już zmęczona tym staraniem się, ale...
powiem, jak to było u mnie
dopiero jak sobie odpuściłam tak w głowie, że nic na siłę, że będzie co ma być,że powinnam cieszyć się z tego co mam, że jestem zdrowa, mam fajnego męża, przyjaciół, udało mi się nie tylko zajść w ciążę ale i ją donosić i urodzić. I udało mi się to 2 razy.

Z tym,że nie chodzi tu o to, by WMÓWIĆ SOBIE,że już mi nie zależy, bo to będzie oszukiwanie samego siebie (i ja siebie tak oszukiwałam). Ale naprawdę sobie odpuścić i zaakceptować fakt,że nie teraz,że może kiedy indziej. Jest to cholernie trudne, ale realne

Moje dzieci same wybrały sobie czas na swoje urodziny, ja mogłam jedynie zaakceptować ich wybór :P

Bardzo mocno trzymam kciuki za wszystkich, którzy pragną zostać rodzicami

WyleczHemoroidy
Nowy użytkownik

Post autor: WyleczHemoroidy » 02 sierpnia 2010, 08:26

Ja trzymam kciuki!

Shavon1576
Nowy użytkownik

Post autor: Shavon1576 » 21 stycznia 2014, 22:48

też znam przypadek, że kobieta nie mogła mieć dziecka (pierwsze poroniła), bardzo się po tym załamała, ciągle rozmyślała itd., ale jak przestała na siłę próbować (i chyba straciła nadzieję), okazało się że jest w ciązy i urodziła zdrowego synka. Chciała później jeszcze dzidziusia, ale znów się nie udawało... Minęło 9 lat, źle się czuła, zrobiła badania i ... i ma małą córeczkę:) Głowa do góry, będzie dobrze

Ostatnio zmieniony 21 marca 2014, 12:42 przez Shavon1576, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ