jaka dieta jest najbardziej skuteczna?

Jak radziać sobie z otyłością, jakie diety stosować byc w zdrowy sposób zrzucić kilka kilogramów
kila23
Nowy użytkownik

jaka dieta jest najbardziej skuteczna?

Post autor: kila23 » 09 sierpnia 2017, 15:24

Witajcie dziewczyny! Zastanawiam się nad czymś takim jak genodieta myślicie że to dobry pomysł ? Ponoć to taka nowość i bardzo skuteczne , dla tych którzy mają problem ze stratą wagi. Jak uważacie dobry to pomysł ?

logo1234
Nowy użytkownik

Re: jaka dieta jest najbardziej skuteczna?

Post autor: logo1234 » 05 września 2017, 19:56

Ja na Twoim miejscu popytałbym w tym temacie znajomych. To bardzo często jest najlepsze z możliwych źródło porad :)
Byłam niesamowicie dobra, jeśli szło o problemy innych. Tylko z własnymi nie umiałam sobie poradzić.

kromma
Nowy użytkownik

Post autor: kromma » 03 lutego 2018, 09:28

Zaczęłam się ostatnio zastanawiać nad odpowiednim nawodnieniem organizmu podczas diety i treningu. To jedna z ważniejszych kwestii, prawda? Zawsze piłam zwykłą wodę butelkowaną, ale od kilku tygodni zastanawiam się nad zmianą na wodę wodorową. Okazuje się, że regeneruje ona i oczyszcza organizm, odkwasza mięśnie i reguluje metabolizm. Do tego wspomaga odchudzanie i detoks. Należy tylko wyposażyć się w specjalny generator, który znalazłam na stronie wodah2.com. Słyszeliście o niej? Może już piliście?

magik889
Nowy użytkownik

Post autor: magik889 » 07 lutego 2018, 22:24

Wszystko w granicach rozsądku :) nie ma co stosować rygorystycznych diet, warto jeść sporo warzyw, owoce i dobrej jakości produkty. Ja bardzo lubię ser żółty i nie wyobrażam sobie go nie jeść :D ale wybieram te dobrej jakości sery i z naturalnych składników

Joanna24
Nowy użytkownik

Post autor: Joanna24 » 20 lutego 2018, 09:50

Tak naprawdę trudno jednoznacznie określić, która z diet jest najlepsza. Niemniej jednak aby móc przede wszystkim schudnąć zdrowo, warto sięgnąć po wsparcie specjalistów, np. w Dietosferze https://dietosfera.pl/odchudzanie/ . Dzięki temu bowiem przede wszystkim odchudzając się, nie wpłyniemy negatywnie na nasz stan zdrowia. Jednocześnie mamy tutaj możliwość skorzystania z konsultacji online u dietetyków z dużym doświadczeniem. Na pewno dzięki temu uda nam się uzyskać wymarzoną sylwetkę.

ODPOWIEDZ