grzybica

Co to za choroba, jak się ją leczy...
elportero
Nowy użytkownik

grzybica

Post autor: elportero » 03 sierpnia 2007, 12:07

witma mam problem po antybiotyku dostałem grzybicy przełyku jest to ból nie do zniesienia w okolicach gardła i klatki piersiowej można to jakoś leczyc domowymi sposobami

Agnieszka79
Nowy użytkownik

re: grzybica

Post autor: Agnieszka79 » 10 marca 2014, 14:15

Zdecydowanie polecam szybką wizytę u lekarza, im dłużej będziesz zwlekać tym ciężej będzie potem temu zaradzić.

gusza22
Nowy użytkownik

Re: grzybica

Post autor: gusza22 » 14 grudnia 2015, 20:58

wszystkie grzybicze problemy , problemy skórne itd zwalczysz spokojnie sama, ale powolutku bez pośpiechu - Paraprotex, działa lepiej niż antybiotyk bo nie powoduje skótków ubocznych chociaz powiem szczerze ze jest na tyle silny ( to znaczy tak duzo ziol w nim) ze przy dawce 3x2 moze zakrecic sie w glowie. Jest to naturalny detox i tak jakby organizm sam sie podtrowal bo zrobil sie smietnik z toksyn. Paraprotex dziala jak odkurzacz , oczyszcza jelita, oczyszcza krew . Tylko z glowa powolii i do skutku. Trzeba tez pamietac zeby wzmocnic organizm witaminami C, D , Z grupy B, wtedy to wszystko bedzie dzialac jak w zegarku :) http://vita24.life/calivita-paraprotex-55.html kupilam i swoje wyleczylam. pozdrawiam zwolennikow naturalnego leczenia!

darek67onions
Nowy użytkownik

Post autor: darek67onions » 11 marca 2016, 13:05

Kupilem z tej wynienionej strony vita24, zaczynam i widze skutki,aktualnie po tych zielonych tabsach cos sie dzieje w tym moim pochorowanym organizmie, zaczynam tez nabierac sil, moze byc tak ze to naprawde dobre zielsko ten paraprotex,

kajeks
Nowy użytkownik

Post autor: kajeks » 13 lutego 2017, 10:46

elportero pisze:witma mam problem po antybiotyku dostałem grzybicy przełyku jest to ból nie do zniesienia w okolicach gardła i klatki piersiowej można to jakoś leczyc domowymi sposobami

Oj nie wiem czy leczenie grzybicy gardła domowymi sposobami jest tak skutczne.... Wprawdzie uda Ci się nieco zmniejszyć ból oraz pieczenie. Ale nie na długo poniewaz grzyb będzie się rozwijał. Jedynym skutecznym działaniem tutaj będzie włączenie do leczenia leków przeciwgrzybiczych...

Zerknij sobie tutaj:
http://grzybice.net.pl/grzybica-gardla/

Na stronie opisane jest jak powinno się leczyć grzybicę gardła.

ODPOWIEDZ