Czy to są zatoki??? Prosze o pomoc!!

Objawy choroby dla każdego
Ewelina6
Nowy użytkownik

Czy to są zatoki??? Prosze o pomoc!!

Post autor: Ewelina6 » 03 lutego 2006, 23:57

Przez ostani rok mam wiele paskudnych dolegliwości takich jak: lekkie ale ciągłe zawrty głowy, mdłosci, uczucie zalegania śluzu i spływania go po tylnej ścianie przełyku, mam też częste uczucie gorąca lub dreszczy i rozwierania wokół oczu zwłaszcza w okolicach policzków, czsem w tych okolichach pojawia się ból połoczny z takim dziwnym uczuciem lekkości tylnej częsci i ocieżałości przedniej części czaszki,czsem też zdarzają mi się lekkie drgania w okolich zewnęcznej częsci pola widzenia, pozatym czasem szumy w uszach i uczucie ciągłego zmeczenia i rozdrażnienia. Ciśnienie mam w normie, neurologicznie ponoc wszystko jest w porzadku, byłam też u wielu okulistów, miałam badania na jaskre i wszytko ok, morfolgię krwi mam bardzo dobrą, robiłam testy na alergię i nic nie wyszło, badania sluchu i błędnika też wyszło pomyślnie. Czy to są więc zatoki? Tylko proszę niech nikt mi nie mówi że to nerwica bo strace do niego cały szcunek, tak jak do cześci twierdzących tak lekarzy!!

mumu
Nowy użytkownik

Re: Czy to są zatoki??? Prosze o pomoc!!

Post autor: mumu » 04 lutego 2006, 09:55

A co z Rtg zatok? Jeżeli na zdjęciu zatoki są powietrzne to niestety trzeba wykluczyć tę opcję.
Pozdrawiam:)

Ewelina6
Nowy użytkownik

Post autor: Ewelina6 » 04 lutego 2006, 23:12

Na zdjeciu zatoki szczękowe wyszły całkiem innej barwy niż czołowe. W opisie było napisane że są opuchnięte. Chciałam zrobić jeszcze tomografie, ale ten wredny lakarz powiedział że nia ma potrzeby, że sobie powinnam dać z tym spokoj i udać się do psychologa :-? To co powinnam zmienić lekarza?

mumu
Nowy użytkownik

Post autor: mumu » 05 lutego 2006, 10:34

Jeśli są tylko zgrubienia przyścienne to wystarczy np.Cirrus,Claritine ew.Ibuprom Zatoki.
Nie rozumiem po co Ci CT zatok skoro opis zdjęcia jest oczywisty.
Pozdrawiam:)

Ewelina6
Nowy użytkownik

Post autor: Ewelina6 » 05 lutego 2006, 22:43

Bo chce zobaczyć czy nie ma czegos w zatoce sitowej albo klinowej a one nie wychodzą na zdjęciu :-? Za dużo troche objawów jak na TYLKO zatoki szczekowe tak mi się wydaje. Niewiem może powinnam zrobić jakieś badanie neurologiczne

ODPOWIEDZ