Co zrobić kiedy wykryto depresję?

Ogólne forum uzależnień
Sandra93
Nowy użytkownik

Co zrobić kiedy wykryto depresję?

Post autor: Sandra93 » 08 czerwca 2016, 14:57

Witam, mam do Was pytanie odnośnie depresji - czy sądzicie, że leczenie depresji powinno odbywać się w miejscu specjalnie do tego przystosowanym czy raczej jest to temat związany z indywidualnymi konsultacjami np. z psychologiem w gabinecie raz w tygodniu? Jak to wyglądało z waszej perspektywy jako np. obserwatorów?

haploxylon
Nowy użytkownik

Re: Co zrobić kiedy wykryto depresję?

Post autor: haploxylon » 08 czerwca 2016, 22:00

Żadna depresja nie istnieje. To znaczy--w rozumieniu jakie się nam narzuca obecnie.
Ja z ciekawością obserwuję, jak nagle w radio pojawił się temat "depresja" i jak wszyscy zaczęli nagle o tym mówić. Oczywiste jest że to lobby producentów leków wymyśliło temat.
W normalnym kraju już byłoby śledztwo.
Nie dawajcie się nabrać. Myślcie samodzielnie !

Podobny temat mieliśmy przez kilka lat do niedawna o leczeniu zapaleń dróg moczowych. Wprowadzono kilka ABSURDALNYCH leków a ponieważ one prawie nie działają, wymyśla się coś nowego==depresję. Już czekają jakieś ziołowe preparaty dla frajerów w magazynach.

Swoją drogą, istnieje podejrzenie ,że ten proceder MOŻE BYĆ poprzedzany podawaniem jakichś substancji drażniących ludziom w skali dużej--tu mowa o faktycznie bardzo częstych zapaleniach dróg moczowych u kobiet które obserwowano po roku 2007--8. W kwestii tzw. depresji sprawa jest łatwa do wywołania jakichś zaburzeń neurologicznych, np. poprzez wirusy albo nadmiar jakiegokolwiek mikroelementu dodawanego do wody lub soli.
Wiele osób zwraca uwagę, że nie ma systematycznie podawanych raportów z SANEPIDU na temat składowych popularnej żywności, a po to ta instytucja w końcu istnieje.

Jak by ten mechanizm nie działał--nie bądźcie frajerami.

farela
Nowy użytkownik

Post autor: farela » 05 grudnia 2016, 23:59

O tym, czy to jest już depresja, czy jeszcze nie, najlepiej niech zadecyduje lekarz. Moja znajoma ze zdiagnozowaną depresją podjęła wreszcie leczenie, choć zaciągnęła na nie kredyt. Na stronie https://www.moneyman.pl/ jest dokładna symulacja spłaty pożyczki. Ale trochę głupio, że takim ludziom nie pomaga fundusz zdrowia, tylko szukają czegoś na własną rękę.

arlamow
Nowy użytkownik

Post autor: arlamow » 14 lipca 2017, 08:46

Moim zdaniem trzeba się leczyć. Cóż można więcej powiedzieć? Myślałem, że wszyscy wiedzą, że nic samo się nie wyleczy.
-Najgorsze jeszcze przed tobą - powiedział chłopiec.
-Nie - odparł Lucivar, przechodząc przez iluzję. - Ja już tu jestem.

AsiaS80
Nowy użytkownik

Post autor: AsiaS80 » 25 lipca 2017, 09:33

Warto udać się na konsultację do psychologa, problem tkwi w naszej głowie i choć są osoby, które same potrafią sobie z tym poradzić to większość potrzebuje porady specjalisty.

ODPOWIEDZ