Co Najlepsze Na Kolano ??????

Jaki to lek, jak działa, jakie ma objawy niepożądane..
sirastra
Nowy użytkownik

Co Najlepsze Na Kolano ??????

Post autor: sirastra » 09 lutego 2004, 16:23

Mam Takie Pytanie !!!! Rok temu rozwalilem kolano pekly mi jakies chrzastki w kolanie(klykcia przypoczna lub poboczna) dokladnie nie wiem jak sie to nazywa!! Mialem artroskopie a po tym bralem miesiac jakies tabletki ale to chyba za malo zeby ona sie zregenerowala ?????? potem bralem okolo 2 miesiace tabletki "piascledine 300" !!! Przez troche bylo dobrze ale nadal czuje jak by nie bylo jeszcze wszystko wporzadku !!!! Jak myslicie co brac najlepiej ?? znacie jakies dobre leki na to i przez ile je brac ????????? Co moze mi najbardziej pomoc ????
Z gory Dziekuje !!

nieznajomaeve
Nowy użytkownik

re: Co Najlepsze Na Kolano ??????

Post autor: nieznajomaeve » 17 lutego 2013, 23:20

Stosuj Flexit Drink. Świetna mieszanka, wypijasz raz dziennie, rano przed posiłkiem. Nie jest to drogie (około 45 zł/miesiąc).

sarnaM
Nowy użytkownik

Post autor: sarnaM » 20 marca 2013, 14:43

Preparaty z części chrzęstnych cieląt są dobre.

ar1988
Nowy użytkownik

Post autor: ar1988 » 25 października 2013, 14:27

Polecam Animal Flex suplement na wszelkiego rodzaju urazy stawów itd

perla80
Nowy użytkownik

Post autor: perla80 » 30 stycznia 2014, 21:20

A jakie macie zdanie o wszelkiego rodzaju suplementach na regenerację chrząstki stawowej? Widziałem, że w aptekach jest tego mnóstwo http://www.doz.pl/apteka/k35-Regeneracj ... i_stawowej
mam jednak pytanie o skuteczność. Czy warto brać takie preparaty, czy można spodziewać się widocznych efektów? Czy to tylko bardziej "witaminki", które nie mają zbyt wielkiego znaczenia? Ewentualnie jakie preparaty polecacie, żeby właśnie "podreperować" nieco swoje kolano. Jestem jeszcze młoda i nie chce się poddawać operacji. Nie mam zbyt wielkich problemów ze stawami, ale nie jest też idealnie. Boję się, że za kilka lat stan może się pogorszyć, dlatego chciałabym już zacząć działać teraz.

ODPOWIEDZ