jak Wam mija dzien ?

Wszystko o ciąży, porodzie i połogu.
natusiak
Nowy użytkownik

re: jak Wam mija dzien ?

Post autor: natusiak » 03 września 2007, 19:02

Aha:) pytam bo gdzieś wyczytałam,że licea również mogą mieć wprowadzone mundurki,jeżeli dyrekcja szkoły wraz z rodzicami się zgodzi na to:)
Jestem ciekawa czy jutro faktycznie dzieciaki pójdą do szkół tak samo poubierane:)
Uważam to za jedyny dobry pomysł byłego ministra Romana G.. przynajmniej może uda sie zapanować nad tą dziwna moda chodzenia pół nago na lekcje:) a i może te biedniejsze dzieci będę sie lepiej czuły kiedy nikt nie będzie się wyróżniał:)
Obrazek
.Bóg wie,jak długo może poddawać dusze probie,i nigdy nie posuwa się dalej....."

dagolak

Post autor: dagolak » 03 września 2007, 20:11

Natusiak ja nic o mundurkach nie wiem, więc pewnie - tak jak mówi Marcysia - pewnie mnie już nie obejmą. :)

Boże, ale mnie teraz wcięło... Mój kolega ze szkoły (chłopak mojej bardzo dobrej koleżanki) wpadł wczoraj w nocy pod tira... Ma zmiażdżone płuca i bark, krwiaka mózgu... Ogólnie jest w cięzkim stanie. ECHHHHH!!!! Jakie to straszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Błagam Was, módlmy za Niego, bo to już byłoby za dużo... Za duzo nieszczęść :-( Odszedł Szymek, Krystian, Pucek... Przepraszam, że tu to piszę.

Yoasia23
Nowy użytkownik

Post autor: Yoasia23 » 03 września 2007, 21:06

Mnóstwo zdrowia dla Matiego!
Przyda się! Slę fluidki zdrowia--- :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color:
A dziewczyna Matiego niech będzie dzielna.
Obrazek
Obrazek

jolex
Nowy użytkownik

Post autor: jolex » 03 września 2007, 22:25

:color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: duzo zdrowka wysylamy :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color: :color:
Obrazek

katy
Nowy użytkownik

Post autor: katy » 04 września 2007, 04:48

I rowniez tutaj duzo zdroweczka i informuj nas jak tam u Matiego mam nadzieje ze wkrotce napiszesz ze wyszedl z tego.

A fryzurka super!!!
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ