Różne ,niewyjaśnione choroby.

Co to za choroba, jak się ją leczy...
haploxylon
Nowy użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 19 listopada 2015, 15:02

Re: Różne ,niewyjaśnione choroby.

Post autor: haploxylon » 30 czerwca 2020, 01:30

Koncentrując się na odpowiedzi, napiszę jeszcze......
A więc należy przyjąć ,że pacjentka żyje ze stałą infekcją od dziecka i ona wywołuje liczne objawy.
Od kilku lat działa laboratorium wykonujące badania krwi w kierunku "nietypowości objawów" a ponieważ nie wiadomo co konkretnie jest pacjentowi,to robi się pewne zespoły badań pasujące do danego przypadku. Oczywiście z grubsza ale i tak koszt jest spory ,dlatego należy porozumieć się z tamtejszą obsługą najpierw i ustalić jaki zespół badań uruchomić . Mowa o laboratorium prowadzonym przez Tomasza Wielkoszyńskiego na Śląsku (Zabrze). W internecie jest jego strona --proszą sobie znaleźć---i proszę nietraktowć tego jako reklamy.
Sprawa wymaga wczytania się i kontaktu telefonicznego a potem ustalamy ile krwi będzie pobrane i gdzie to zrobić najlepiej, a także jaki kurier z twojego miasta to przewiezie. Pozornie kłopotliwe to jest ale w praktyce idzie gładko i naprawdę wiele osób uratowało sobie życie.Koszt może być od 400 złotych do 700 za dany zestaw a bywa i więcej.
Popytajcie ludzi z internetu.
Zwykłe laby zupełnie nie robią tak dogłębych badań, a tu mamy poziom dosłownie z innego już stulecia.
Najpierw poczytajcie całą stronę, a w niej fragmenty o ILADS czyli o metodyce stosowania forsownego antybiotyków-- bo na koniec można tu ustalić jakieś leczenie.

ODPOWIEDZ