Blog + sklep internetowy

Co to za choroba, jak się ją leczy...
Demokryt90
Nowy użytkownik

Blog + sklep internetowy

Post autor: Demokryt90 » 27 marca 2015, 13:47

Witam was,
Kilka lat temu trafiłem na Chińską medycynę, która pomogła mi wyjść z uporczywej choroby skóry. Za co jestem bardzo wdzięczny. Kilka dni temu rozmawiałem z kumplem, który zna się właśnie na medycynie Chińskiej i ma możliwość sprowadzenia naturalny produktów; herbaty, przyprawi, zdrowa żywność etc. I wpadliśmy na pomysł aby założyć blog i sklep internetowy. Myślicie, że mamy szanse znaleźć szersze grono zainteresowanych tematyką Chińskiej medycyny ?

NicoleAbc1497
Nowy użytkownik

Re: Blog + sklep internetowy

Post autor: NicoleAbc1497 » 30 marca 2015, 00:07

Pomysł jest niezły, ponieważ jest to bardzo ciekawa sprawa i godna podziwu pasja. Ludzie lubią poznawać nowe rzeczy i odkrywać nieznane.
Medycyna chińska wydaje się być bardzo interesująca i pełna "innego świata".
Osobiście niewiele wiem na ten temat, bo nigdy jakoś specjalnie się tym nie inwestowałam. Myślę jednak, że jakieś grono odbiorców będzie.
A jeśli okaże się że nie będzie, to zawsze możesz zapłacić profesjonalnej formie, które rozreklamuje Was :)

Powodzenia

Dracules
Nowy użytkownik

Post autor: Dracules » 08 kwietnia 2015, 20:05

Hejo,
pomysł bardzo fajny, często szukam egzotycznych preparatów do stosowania samemu w domu.
Zadbaj tylko o to, żeby produkty miały certyfikaty jakości i były ze sprawdzonego źródła.
Fajnym pomysłem byłoby, także opisanie na blogu zastosowanie tych produktów.
Czekam na efekty! Powodzenia. :)

PROANGLEA86
Nowy użytkownik

Post autor: PROANGLEA86 » 13 kwietnia 2015, 11:25

Cześć :)

Pomysł jest bardzo dobry. Niemniej nie jest to metoda modna w naszym kraju i myślę, że sporo osób podejdzie do tematu bardzo sceptycznie.
Żeby była szansa na sukces, to musisz przeprowadzić przemyślaną kampanię reklamową i dobrze wypromować swój pomysł. Jeśli ud Ci się to osiągnąć, to masz sporą szansę :).
Myślę, że warto spróbować :)

Powodzenia

Demokryt90
Nowy użytkownik

Post autor: Demokryt90 » 13 kwietnia 2015, 18:28

dziękuje za pozytywne wsparcie. Muszę tylko popytać i poszukać informacji że taki sklep to nie musi mieć takich samych wytycznych jak apteka. A później będzie trzeba rozejrzeć się za jakąś profesjonalną firmą aby pomogła stworzyć dobry sklep i jeszcze lepszą kampanie w internecie.

ODPOWIEDZ