Blizny po pryszczach

Jak dbać o stan swojej skóry, włosów aby były zdrowe i piękne
młoda22L
Nowy użytkownik

Blizny po pryszczach

Post autor: młoda22L » 21 marca 2007, 17:19

:cry: Ostatnio na moich policzkach i brodzie pojawiły sie dziwne pryszcze jest to biała kulka z ropa w środku .Po ich wyduszeniu robią sie plamy a potem blizny.Nie chce si eto goić Jak myje twarz mydłem to robi sie strasznie czerwona.Nie mogę sobie z tym poradzić.Jeśli wychodzę to smaruję twarz fluidem i korektorem maskującym.Mój narzeczony mówi na mnie pryszczyca.
Nie pokazuje mu sie bez makijażu.On wysyła mnie do dermatologa , lecz czytałam ,ze wizyta nie zawsze pomaga.POMOCY!!!!!!!!!!!!!!

lolitka
Nowy użytkownik

re: Blizny po pryszczach

Post autor: lolitka » 21 marca 2007, 19:25

Dopóki nie spróbujesz, nie można stwierdzić czy wizyta Ci pomoże. Moim zdaniem powinnaś udać się do dermatologa i zaprzestać ,,działań ręką" :roll: Poza tym niektóre fluidy, czy korektory mogą zapychać pory, a są takie specjalne maskujące, które również moze Ci zapisać dermatolog. Nie ma na co czekać - spróbuj :wink:

ania*
Nowy użytkownik

Post autor: ania* » 21 marca 2007, 21:42

Ja rowniez jestem tego zdania wybiez sie do dermatologa albo do jakiejs dobrej, naprawde dobrej kosmetyczki. Powinni cos na to zaradzic. I tak od siebie jeszcze dodam ze zrob to jak najszybciej bo puzniej moze byc jeszcze gozej. powodzenia i daj znac o efektach :roll:

Pozdrawiam ania* :crazy:

Ash
Nowy użytkownik

Post autor: Ash » 22 marca 2007, 13:33

twoj narzeczony mowi na ciebie "pryszczyca"? a wiesz ze to choroba glownie swin? Ja bym mu sprzedala liscia. I tak, idz do dermatologa i niech ci zapoda jakies leki zluszczajace naskorek.

misty
Nowy użytkownik

Post autor: misty » 22 marca 2007, 15:13

młoda22L: Mój narzeczony mówi na mnie pryszczyca

Co za kawał... :evil:
Jaki z Niego narzeczony, skoro Ci nie pomoże, a tylko się naśmiewa? Porządny kopniak w cztery litery mocno wskazany.
...I'll protect you from the hooded claw, keep the vampires from your door...

ODPOWIEDZ