Żywienie w chorobach

kachna
Nowy użytkownik

Żywienie w chorobach

Postautor: kachna » 30 kwietnia 2018, 15:20

Witam. Wiem, że temat, który poruszę może wydawać się trudny, jednak myślę, że warto o tym porozmawiać. Jak zapewne wiecie, przy różnego typu chorobach, organizm ludzki wymaga szczególnych potrzeb, w tym i odżywiania. Sama niedawno przechodziłam trudną sytuację w rodzinie. Mamie wykryto guzki w piersi, w dodatku z przerzutami. O ile sama terapia przynosiła pozytywne efekty, o tyle często brakowało jej sił na walkę z chorobą. Chemia ją wyniszczała i całkowicie pozbawiała energii. Konsultowaliśmy jej stan z różnymi specjalistami, aż w końcu trafiliśmy do pana Aleksandra Sajdaka, który prowadzi swoją poradnię http://www.poradniaikar.pl/ u nas w Skoczowie. Pan Aleksander zajmuje się różnymi dziedzinami związanymi z żywieniem, w tym z żywieniem w chorobach. Pod jego opieką mama powoli zaczęła wracać do sił oraz miała energię, na dalszą walkę. Co prawda do jej wyzdrowienia jeszcze długa droga, jednak przybrała na wadze i wygląda zdrowiej więc jesteśmy dobrej myśli.

ariex
Nowy użytkownik

Re: Żywienie w chorobach

Postautor: ariex » 06 lipca 2018, 12:53

polecalabym MSM w proszku jako suplement