Wyjątkowa kobieta nie ma strony internetowej

emesz
Nowy użytkownik

Wyjątkowa kobieta nie ma strony internetowej

Postautor: emesz » 27 czerwca 2011, 17:53

Moja znajoma (bardzo gustowna kobieta) zaskoczyła mnie ostatnio swoją wiedzą na temat stylizacji ubioru i doboru ubioru do mojej sylwetki. Dodatkowo, zadziwiła mnie, że niby ma firmę projektową, jest krawcową, a nie ma strony internetowej, a Facebooka używa tylko prywatnie. To spory biznesowy i marketingowy błąd.
Ostatnio zmieniony 06 października 2017, 17:49 przez emesz, łącznie zmieniany 2 razy.

kolka5
Nowy użytkownik

Re: Jesteś wyjątkową kobietą ... mam coś dla Ciebie... za darmo.

Postautor: kolka5 » 30 listopada 2015, 13:18

Jak dziewczyna potrafi się ubrać, może naprawdę zadziwić innych. Wystarczy tylko zainteresować się tym co w danym sezonie oferuje moda damska i za nieduże pieniądze można zrobić zakupy.

Marzena89
Nowy użytkownik

Postautor: Marzena89 » 09 maja 2016, 11:22

Ja na codzien nie mam problemów ze stylizacja ale przyznam szczerze, ze gdy zaczęłam planowac ślub nie obyło się bez pomocy profesjonalistki. Wymarzyłam sobie ślub w plenerze nieopodal łąki, troche w stylu boho, o ile wybór bukietu nie należał do najtrudniejszych, bo jak można wyczytać np. w tym artykule: http://www.familie.pl/artykul/Bukiety-s ... 529,1.html jest to najmodniejszy trend tego sezonu o tyle znalezienie sukienki która oddawałaby ten styl a pasowałaby do mojej figury było nie lada wyzwaniem.

iknow
Nowy użytkownik

Postautor: iknow » 20 czerwca 2016, 07:28

Dzękuje za link. Kochany.
Oszu­kać można każde­go, ale nie wszystkich.

sofar
Nowy użytkownik

Postautor: sofar » 20 czerwca 2016, 07:55

Dzięki za linka. pozdrawiam.
Niebezpieczny jest ten, kto nic nie ma do stracenia.