A co z bliźniakami???

kemri
Nowy użytkownik

re: A co z bliźniakami???

Postautor: kemri » 06 stycznia 2007, 15:58

witam wszystkich! :) jesli chodzi o mnie to ja tez nie gadalam z bratem okolo 3 lata ale wkoncu spotkalismy sie niespodziewanie i on o dziwo przywital mnie w sposób cieply: przytulil mnie. potem ja do niego zadzwonilam i czasami on dzwoni .wiem jednak ze jesli znowu on nabierze smialosci to bedzie mnie wysmiewal ze niby jestem za cicha,ze nie umiem sie ubrac bo czasami mi dogaduje takie rzeczy przez telefon.a ostatnio do mnie zadzwonil i powiedzial ze musze do nich przyjechac bo bede ciocia.jego zona w ciazy :lol: juz w trzecim miesiacu. ciesze sie ale wole byc ze swoim bratem na dystans.

kemri
Nowy użytkownik

Postautor: kemri » 06 stycznia 2007, 16:03

chcialam sie tez wypowiedziec na temat blizniaków.otóz jest sposób by miec blizniaki.jesli jest owulacja ale sie weznie dodatkowo tabletki na wywolaniu owulacji to moze wytworzyc sie wiecej jajeczek.wiem to z wlasnego doswiadczenia.wczoraj bylam na badaniu i widzialam ze wytworzyly sie 2 jajeczka i jesli dojdzie do zaplodnienia to beda blizniaki.dzis lub jutro dojdzie do pekniecia i lekarz powiedzial ze to dobre dni by miec stosunek i by doszlo do poczecia.mam nadzieje ze sie uda. :wink:

Sonia23
Nowy użytkownik

Postautor: Sonia23 » 11 stycznia 2007, 00:24

A mowia ze blizniaki sie tak kochaja :crazy:

Ania'1990
Nowy użytkownik

Postautor: Ania'1990 » 30 kwietnia 2007, 07:48

Ja mam siostrę bliźniaczkę, pomimo, że fizycznie jesteśmy bardzo do siebie podobne, to mamy skrajnie różne charaktery 8) .

Nasza mama nie starała się jakoś specjalnie o bliźniaczki, nawet nie wiedziała, że będziemy dwie (pomomo, że była kilka razy badana- USG itd..)! Tzn. miałyśmy być jednym dużym chłopcem. Urodziłyśmy się naturalnie, najpierw moja siostra, a 5 minut po niej ja (nóżkowo) :o . Na szczęście ona była duża ja byłam mała i jakoś się "wydostałam". :lol:

archidesign
Nowy użytkownik

Re: A co z bliźniakami???

Postautor: archidesign » 28 grudnia 2017, 12:43

wszystko zależy z jakiej rodziny i jak układały się losy
Нажмите здесь