Plamienia po tabletkach

minip
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 25 maja 2016, 16:26

Plamienia po tabletkach

Postautor: minip » 26 lutego 2017, 21:21

Mam problem, otóż zaczęłam pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych, które były starannie dobrane przez ginekologa a już po kilku dniach pojawiły się plamienia. Czy to coś groźnego? Trochę się obawiam muszę przyznać szczerze. A trochę poczekam na kolejną wizytę do lekarza. Co do tej pory mam robić?

Pokolka
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07 sierpnia 2016, 19:52

Re: Plamienia po tabletkach

Postautor: Pokolka » 27 lutego 2017, 23:20

W chwili obecnej nie masz sie czego obawiać. Miałam taką samą sytuację jak lekarz przepisał mi Belarę przy czym poinformował mnie, że coś takiego może nastąpić. Organizm potrzebuje do 3 miesięcy czasu żeby przystosować się do hormonów a raczej ich nowej dawki ;) U mnie już w drugim miesiącu było wszystko w porządku a tabletki biorę już od roku.

rewitrop
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 08 czerwca 2017, 08:43

Re: Plamienia po tabletkach

Postautor: rewitrop » 08 czerwca 2017, 08:46

Ja brałam 4 lata temu i takie plamienia też się zdarzały także spokojnie ;)

mesiek
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 17 lipca 2017, 10:06

Re: Plamienia po tabletkach

Postautor: mesiek » 17 lipca 2017, 10:10

Plamienia się zdarzają więc nie ma strachu, wpadki z tabletkami też się zdarzają..

rusty
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwietnia 2016, 07:17

Re: Plamienia po tabletkach

Postautor: rusty » 05 sierpnia 2017, 07:22

Jak są to tabletki źle dobrana to się zdarzają, ja miałam jeszcze inaczej zupełnie zatrzymało mi się krwawienie i ginekolog powiedział że trzeba zmienić tabletki na vines z niższą zawartością hormonów, teraz wszystko mam jak w zegareczku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości