Prezerwatywy

araszka
Nowy użytkownik

Re: Prezerwatywy

Postautor: araszka » 11 września 2015, 17:57

U mnie w grę tylko wchodzą prezerwatywy. Nie mogę zażywać tabletek.
Here comes the sun

ziarenko
Nowy użytkownik

Postautor: ziarenko » 01 października 2015, 20:07

prezerwatywa nie jest złym sposobem zabezpieczeń. Na pewno ma się pewność że jest się zabezpieczonym podczas stosunku i nie dostanie się jakieś choroby. A wiadomo różnie to bywa. Czasami kobieta mówi że się zabezpiecza a prawda jest inna. Również tabletki mogą różnie wpływać na organizm kobiety. Lub nie zawsze są skuteczne w połączeniu z różnymi lekarstwami.

vicky195
Nowy użytkownik

Postautor: vicky195 » 17 czerwca 2017, 09:39

Prezerwatywy mają tę przewagę nad innymi metodami, że nie mają wpływu na zdrowie, są też dość skuteczne. Zdarzają się panowie uczuleni na lateks, ale są przecież prezerwatywy nielateksowe - na secretplace.pl/blog/prezerwatywy-lateksowe-i-nielateksowe-ktore-wybrac-b31.html można o nich poczytać.

Pokolka
Nowy użytkownik

Postautor: Pokolka » 01 sierpnia 2017, 10:30

Ja znowu mam uczulenie na lateks więc prezerwatywy odpadają.Tabletek też nie mogę ze względu na żylaki. W końcu ginekolog polecił mi wkładkę hormonalną levosert i się zdecydowałam na jej założenie. Od 3 miesięcy jestem jej posiadaczką i ciesze się z dobrego zabezpieczenia.

rusty
Nowy użytkownik

Postautor: rusty » 05 sierpnia 2017, 07:19

My kiedyś używaliśmy prezerwatyw ale po wpadce się do nich zraziłam, po porodzie poszłam po tabletki antykoncepcyjne, teraz od maja ginekolog zmienił mi je na vines bo już nie karmię a one mają minimalną dawkę hormonów