Blizny po pryszczach

WyleczHemoroidy
Nowy użytkownik

re: Blizny po pryszczach

Postautor: WyleczHemoroidy » 02 sierpnia 2010, 07:17

hmm no tak ale niektórych moze byc po prostu nie stac na taki zabieg

marcelina30
Nowy użytkownik

Postautor: marcelina30 » 02 września 2010, 10:16

Byc może masz racje,ale jak sobie porównac ile czasami wydajemy pieniędzy na kosmetyki,środki z apteki na blizny to czasami wychodzi prawie na jedno i to samo.Naprawde,tak jest.

Adelaa
Nowy użytkownik

Postautor: Adelaa » 28 września 2010, 09:10

Moim zdaniem, by pozbyć się trądziku trzeba najpierw uregulować swoją gospodarkę hormonalną. Trądzik powstaje w wyniku wielu nieprawidłowości, procesów - działanie doraźne jest bez sensu. Trzeba podziałać na przyczynę by zlikwidować problem, a nie tylko załagodzić jego skutki.
Ecce homo

majkawazka
Nowy użytkownik

Postautor: majkawazka » 02 marca 2011, 12:08

Podstawą do wylwczenia trądziku jest nie wyciskanie go, bo w ten sposób powstają brzydkie ślaby po nim, ale i ułatwia się jego rozprzestrzenianie na większe partie ciała.
Mój blog
www.majkawazka.pl
Odchudzanie to moja pasja

Anita80
Nowy użytkownik

Re: Blizny po pryszczach

Postautor: Anita80 » 17 maja 2018, 10:56

Sama doskonale wiem, jak trudne do pozbycia się są blizny. Na szczęście istnieje wiele metod, z których można skorzystać. Niemniej jednak, warto pamiętać że najważniejszą kwestią jest czas - im szybciej zaczniemy ingerować w blizny, tym łatwiej będzie je usunąć. Tutaj http://wszystkoobliznach.pl/ możecie przeczytać wiele artykułów na temat blizn, a także poznać sposoby na ich pozbycie się.