Wciągnięta brodawka sutkowa

Maryanne
Nowy użytkownik

Wciągnięta brodawka sutkowa

Postautor: Maryanne » 13 listopada 2005, 19:36

Jak w temacie.
Jedną z brodawek mam wciągniętą. Druga jest OK. Jak jest zimno, ta normalna "staje", a ta druga jeszcze bardziej się chowa.
Co o tym myślicie? Lekarz mówi, że jest wszystko w porządku, że taka jego uroda. Nie miałam jeszcze chłopaka, więc nie wiem, jaka była by reakcja mężczyzn na taki "wybryk natury". Czy wam, panowie, nie przeszkadzałoby to u dziewczyny?? A może któraś z forumowiczek też ma taki problem?
Marysia

Badboy1
Nowy użytkownik

Re: Wciągnięta brodawka sutkowa

Postautor: Badboy1 » 11 grudnia 2005, 12:47

Zrob cyfrowka zdjecie brodawki http://imageshack.us/index.php wrzuc tutaj i daj linka, ocenie i powiem czy wszystko jest ok!

Maryanne
Nowy użytkownik

Postautor: Maryanne » 07 lutego 2006, 17:46

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i masę odpowiedzi... :(
Marysia

agali
Nowy użytkownik

Postautor: agali » 19 lutego 2006, 18:33

a u jakiego lekarza z tym byłas?? Myslę że powinnoaś jak najszybciej skonsultować to z omkologiem bo wciągnięta brodawka jest jednym z głownych objawów nowotworów. Dla pewnosci skonsultuj to z onkologiem
agali

Maryanne
Nowy użytkownik

Postautor: Maryanne » 19 lutego 2006, 19:19

Byłam u ginekologa. Dostałam skierowanie na USG - wszystko OK. Taka jego uroda. Kiedyś, przy ewentualnym karmieniu piersią, będę musiała ściągać pokarm.
Chodzi mi głównie o to, czy będzie ta moja wada wizualnie lub praktycznie przeszkadzała mężczyźnie...
Marysia