Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wciągnięta brodawka sutkowa
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Uroda, cera, piekna skóra i włosy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maryanne
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 8:36 pm    Temat postu: Wciągnięta brodawka sutkowa Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie.
Jedną z brodawek mam wciągniętą. Druga jest OK. Jak jest zimno, ta normalna "staje", a ta druga jeszcze bardziej się chowa.
Co o tym myślicie? Lekarz mówi, że jest wszystko w porządku, że taka jego uroda. Nie miałam jeszcze chłopaka, więc nie wiem, jaka była by reakcja mężczyzn na taki "wybryk natury". Czy wam, panowie, nie przeszkadzałoby to u dziewczyny?? A może któraś z forumowiczek też ma taki problem?
Badboy1
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 1:47 pm    Temat postu: Re: Wciągnięta brodawka sutkowa Odpowiedz z cytatem

Zrob cyfrowka zdjecie brodawki http://imageshack.us/index.php wrzuc tutaj i daj linka, ocenie i powiem czy wszystko jest ok!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maryanne
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 6:46 pm    Temat postu: Re: Wciągnięta brodawka sutkowa Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i masę odpowiedzi...
agali
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 7:33 pm    Temat postu: Re: Wciągnięta brodawka sutkowa Odpowiedz z cytatem

a u jakiego lekarza z tym byłas?? Myslę że powinnoaś jak najszybciej skonsultować to z omkologiem bo wciągnięta brodawka jest jednym z głownych objawów nowotworów. Dla pewnosci skonsultuj to z onkologiem
Maryanne
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 8:19 pm    Temat postu: Re: Wciągnięta brodawka sutkowa Odpowiedz z cytatem

Byłam u ginekologa. Dostałam skierowanie na USG - wszystko OK. Taka jego uroda. Kiedyś, przy ewentualnym karmieniu piersią, będę musiała ściągać pokarm.
Chodzi mi głównie o to, czy będzie ta moja wada wizualnie lub praktycznie przeszkadzała mężczyźnie...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Uroda, cera, piekna skóra i włosy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: