Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czerwone ranki i strupy na twarzy - Jak szybko wyleczyć ????
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Uroda, cera, piekna skóra i włosy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lewy
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 5:00 pm    Temat postu: Czerwone ranki i strupy na twarzy - Jak szybko wyleczyć ???? Odpowiedz z cytatem

Mam trądzik i ostatnio oczyszczałem sobie skóre (wyciskałem) . Co zrobić żeby ranki sie szybko wchłoneły ? Są jakieś sposoby żeby strup szybciej odpadł od skóry ???

Pliss!!! bardzo ważne dl amnie bo w środe wyjeżdżam na wakacje, a niechce straszyć moją twarzą znajomych !!! ((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daftpunk
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 6:05 pm    Temat postu: Re: Czerwone ranki i strupy na twarzy - Jak szybko wyleczyć Odpowiedz z cytatem

Najlepszy sposób zeby ich nie było to ich nie wyciskać samemu jak popadnie najlepiej zrobi to kosmetyczka <tylko sie nie smiej bo facetów tez tam spotykam:P> a sposób na znikniecie.. oczyszczac skóre jakims łagodnym mleczkiem a potem łagodny krem rano i wieczorem -+pomoże

"Spadając z drzewa głupoty obijesz się
o jego wszystkie gałęzie."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lewy
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 8:04 pm    Temat postu: Re: Czerwone ranki i strupy na twarzy - Jak szybko wyleczyć Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki! . A co do oczyszczania , po co mam wywalać kupe kasy na kosmetyczke :/ , skoro moge to zrobic za darmo samemu
(ofkors waciki+igła+spiryt)
Powrót do góry
daftpunk
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 8:42 am    Temat postu: Re: Czerwone ranki i strupy na twarzy - Jak szybko wyleczyć Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem, kosmetyczka zrobi to lepiej juz za 20 zł mozna załatwic oczyszczanie, wiele rzeczy które sami sobie wyciskamy nie powinnismy wyciskac<np.ropniaki itp.>

"Spadając z drzewa głupoty obijesz się
o jego wszystkie gałęzie."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
specol
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 7:02 pm    Temat postu: Re: Czerwone ranki i strupy na twarzy - Jak szybko wyleczyć Odpowiedz z cytatem

po pierwsze dzieci drogie do kosmetyczki sie z trądzikiem chodzić nie powinno ani z żadnymi bliznami czy strupami po pryszczach!! wiem to z doświadczenia moich wielu, wielu znajomych którzy przeżywali ten sam problem co Ty panie Lewy . Od walczenia z tym jest dermatolog i ona Ci powinna indywidualnie zapisać odpowiednią maść na blizny czy na szybkie gojenie sie ran...i nie radze Ci tego wycisakć bejbe bo potem będziesz miał dziury które wyglądają okropnie :/ i nie da sie tego zlikwidować natychamiast- blizn i strupów- do tego potrzeba przede wszystkim cierpliwości a nie ze Ty teraz wyjeżdżasz i już chesz by Ci to zniknęło- jak pójdziesz do kosmetyczki to ona usunie Ci strupa ale przede wszystkim po tym zostanie Ci blizna bo nie wolno usuwać strupów bo one odpadają same- KIEDY SIE RANA ZAGOI!! a co do szybkiego gojenia sie ran polecam Ci zakupić drożdże w aptece i pić je rozpusczone w wodzie- mojej koleżance zniknęły i rany i blizny
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Uroda, cera, piekna skóra i włosy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: