Ćwiczenia mięśni Kegla u mężczyzn w celu poprawienia jakości

anton1717
Nowy użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 11 września 2002, 01:00

Postautor: anton1717 » 30 września 2002, 22:11

FRAGMENT INSTRUKCJI POWIEKSZANIA PENISA:
"PC (pubbocoxygennus) zwany też mięśniem Kegla, to mięsień położony dookoła kości łonowej i prostaty. Aby go zlokalizować możesz wykonać dwie próby:
- Podczas pełnej erekcji spróbuj poruszać penisem. Używasz do tego mięśnia PC.
- Podczas oddawania moczu zatrzymuj dopływ moczu. Właśnie za pomocą PC.
Dla ułatwienia dodam, że starożytni Taoiści nazywali ćwiczenia tego mięśnia "zaciskaniem odbytnicy" (zwierasz swoją odbytnicę, kiedy napinasz mięsień). Podczas tych prób możesz wyczuć mięsień palcami dotykając obszaru pomiędzy odbytem i moszną.
Niektórzy twierdzą, że ćwiczenie tego mięśnia pomaga w powiększaniu penisa. Napewno jednak zapewnia nieprawdopodobną kontrolę nad wytryskiem. Wzrasta również ilość i intensywność wytrysku. Pozwala też utrzymywać dłużej erekcje. Poprzez codzienne ćwiczenia możesz również pomóc swojej prostacie.
PC KLAMRY:
Klamry to podstawowe ćwiczenie na mięsień PC. Polega na napinaniu i rozluźnianiu mięśnia. Zacznij z zestawem 30 powtórzeń i zwiększaj do 100 lub więcej. Twój mięsień PC goi się szybko i każdego ranka będziesz budzić się z twardym i wyprostowanym penisem! Najlepiej wykonuj, co najmniej 300 PC Klamer codziennie do końca życia.
Jeżeli nie jesteś w stanie wykonać jednej długiej serii, możesz wykonać kilka mniejszych serii przedzielonych odpoczynkiem. Mogą to być np. trzy serie po 30 klamer z przerwami po 30 sekund.

DŁUGIE ŚCIŚNIĘCIE:
Po rozgrzaniu klamrami dobrze jest wykonać kilka długich ściśnięć. Napręż mięsień PC najmocniej jak możesz i trzymaj licząc do 20. Następnie puść i odpocznij 30 sekund. Powtórz to 5 razy. Po miesiącu takich ćwiczeń powinieneś być w stanie ścisnąć i trzymać kilka minut. Ostatecznym celem jest dojście do 10 zestawów z trzymaniem przez 2 minuty. To może wydawać się dużo, ale poczekaj, aż zobaczysz rezultaty. Będziesz rujnował pokój, kiedy wytryśniesz! :smile:
Możesz ćwiczyć mięsień PC zawsze i wszędzie, gdy stoisz np. na czerwonym świetle przed przejściem dla pieszym. Możesz to robić podczas jazdy samochodem, w trakcie rozmowy itp.. Ćwicz swój mięsień PC przy każdej okazji!!!" :smile: :smile: :smile:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości