Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

opuchlizna stóp

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iza_b1
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Cze 26, 2004 8:51 pm    Temat postu: opuchlizna stóp Odpowiedz z cytatem

Cześć. Nie wiem może się powtarzam,ale jestem "nowa" i nie wiem czy może był juz poruszany ten temat, ale od dzisiejszego ranka mam strasznie opuchniete stopy, całe od kostek począwszy.Po raz pierwszy spotkało mnie coś takiego i nie wiem co z tym zrobić.Proszę o poradę. Aha jestem w 16 tygodniu ciązy. Może to normalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotaka
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Cze 27, 2004 11:14 am    Temat postu: Re: opuchlizna stóp Odpowiedz z cytatem

Witam!!! Jeżeli nie masz innych objawów takich jak opuchnięte ręce i twarz to jest to normalne. Postaraj się ograniczyć sól i jak najwięcej odpoczywać, i nie obciążaj stóp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pati1983
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Cze 30, 2004 8:36 am    Temat postu: Re: opuchlizna stóp Odpowiedz z cytatem

Witam Cię. Nawet jeżeli nie puchną ci ręce i twarz to powinnaś to sprawdzić. U mnie zaczęło się podobnie i z czasem zaczęły puchnąć mi również ręce i twarz, a jak się okazało później to było zatrucie ciążowe i teraz moja córeczka nie żyje. Mam tylko prośbę, żebyś poszła do lekarza i wykonała badania moczu oraz sprawdziła co z twoim ciśnieniem, bo jeżeli ewentualnie coś się będzie działo to można jeszcze temu zapobiec. Nie mówię tego żeby cię przestraszyć ale żebyś się upewniła i żeby nie stało się z twoim dzieckiem nic złego tak jak z moim. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Trzymaj się cieplutko. Pozdrawiam. Pati.
Powrót do góry
Dorotaka
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Cze 30, 2004 10:15 am    Temat postu: Re: opuchlizna stóp Odpowiedz z cytatem

Witam!!!Pati bardzo mi przykro że tak się stało ale naprawdę puchnięcie stóp w ciąży jest rzeczą normalną z tego względu że w organiżmie zatrzymuje się woda, nogi są bardziej obciążone i dochodzi jeszcze np upał co też ma na to wpływ.Racja że Iza powinna to sprawdzić ale też powinna się do tego przyzwyczaić bo to dopiero początek ciąży póżniej będzie jeszcze ciężej. Wiem to z własnego doświadczenia bo miałam nogi jak balony żadne buty nie pasowały, chodziłam w kapciach, a udało mi się szczęśliwie urodzić córeczkę,czego i wam z całego serca życzę!!!
Powrót do góry
kam
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Lip 03, 2004 8:37 pm    Temat postu: Re: opuchlizna stóp Odpowiedz z cytatem

owszem puchniecie nog w ciazy jest normalne, ale jednak nie zawsze, ja tez mialam ten problem i niestety nie skonczylo sie to u mnie dobrze. lepiej to sprawdzic.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: