Jak Mu sprawic przyjemność...(faceci pomóżcie!!!!! )

Ola_C
Nowy użytkownik

Jak Mu sprawic przyjemność...(faceci pomóżcie!!!!! )

Postautor: Ola_C » 07 czerwca 2004, 23:36

...
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2004, 17:27 przez Ola_C, łącznie zmieniany 1 raz.

Esmeralda_pl
Nowy użytkownik

Re: Jak Mu sprawic przyjemność...(faceci pomóżcie!!!!! )

Postautor: Esmeralda_pl » 08 czerwca 2004, 05:48

widać, że po prostu jeszcze nie dorosłaś do współżycia... jeżeli jest się gotowym, to nie ma tak, że się czegoś wstydzisz ... Może weź na wstrzymanie

eteropczyk
Nowy użytkownik

Postautor: eteropczyk » 08 czerwca 2004, 07:29

no cóż...od strony faceta mogę ci powiedzieć jedynie, że w tej sferze życia trzeba się wykazać - jeśli jest część rzeczy, które jak sama podejrzewasz mogłaby sprawić mu przyjemność,których nie chcesz robić, bo tobie to nie daje tych samych odczuć to bynajmniej jest to normalne, ale jak już sama zauważyłaś nie dasz mu 100%... Nie będę cię do niczego namawiał, ale spróbuj małymi kroczkami... nie nazywaj tego wulgarnie zamiast powiedzić "robienie loda" możesz użyć "pieszczenie języczkiem". Mnie też by brało na mdłości gdyby moja kobieta mówiła coś w stylu "Zrobić ci loda?". Jeśli chcesz mu dawać dużą przyjemność to nie bądź bierna, staraj się sama coś wymyślać, zadbaj o miejsce, przygotuj... Jeśli nie chcesz żeby twój facet pieścił twoją dziurkę, jeśli sama też nie chcesz mu dawać w taki sposób przyjemności, to nie widzę przeszkód żeby sprawić mu tę przyjemność w inny sposób... Zadbaj np. o długą grę wstępną, jeśli nie chcesz całowac jego członka to skoncentruj się czasami na jego okolicach...wew. stronach ud itp. Jeśli odkryjesz, że skrytym marzeniem twojego partnera jest spuścić ci się na twarz to nie skreślaj od razu wszystkich zachowań które miały by mu to zabronić. Pozwól mu raz na jakiś czas - przełam się - poczytaj to forum wiele kobiet miało te same odczucia co ty, a teraz umieszczają posty typu "głębokie gardło"... Nikt ci nie będzie kazał, a zwłaszcza facet który cię kocha żebyś zrobiła mu dobrze, a potem połknęła tego efekty... Takich rzeczy też trzeba się nauczyć, ale najpierw trzeba chcieć się uczyć, malymi kroczkami, ale zawszcze do przodu...
Mam nadzieję, że byłem pomocny i niczym cie nie uraziłem. Powodzenia...

Ola_C
Nowy użytkownik

Postautor: Ola_C » 08 czerwca 2004, 09:03

Eteropczy dziekuje bardzo za odpowiedź...mówisz że małymi kroczkami i masz racje :),ktoś napisał że nie dorosłam....może i tak a może i nie...czuje sie dojrzała...tak jak pisałeś(chodzi mi o metode ) no to wiesz troche mnie to razi.(że tak to ujme)..ale mój chłpak powtarza że można tez inaczej...dlatego pisze to pytanie...bo ja jakos nigdy tego nie doczytałam :) i chciałabym wiedzieć jak inaczej...

Ola_C
Nowy użytkownik

Postautor: Ola_C » 08 czerwca 2004, 09:04

Nie że sie wstydze...poprostu nie wiem jak sie za to zabrac...