Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak Mu sprawic przyjemność...(faceci pomóżcie!!!!! )
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tajniki sztuki kochania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ola_C
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 12:36 am    Temat postu: Jak Mu sprawic przyjemność...(faceci pomóżcie!!!!! ) Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Ola_C dnia Wto Cze 08, 2004 6:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Esmeralda_pl
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 6:48 am    Temat postu: Re: Jak Mu sprawic przyjemność...(faceci pomóżcie!!!!! ) Odpowiedz z cytatem

widać, że po prostu jeszcze nie dorosłaś do współżycia... jeżeli jest się gotowym, to nie ma tak, że się czegoś wstydzisz ... Może weź na wstrzymanie
Powrót do góry
eteropczyk
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 8:29 am    Temat postu: Re: Jak Mu sprawic przyjemność...(faceci pomóżcie!!!!! ) Odpowiedz z cytatem

no cóż...od strony faceta mogę ci powiedzieć jedynie, że w tej sferze życia trzeba się wykazać - jeśli jest część rzeczy, które jak sama podejrzewasz mogłaby sprawić mu przyjemność,których nie chcesz robić, bo tobie to nie daje tych samych odczuć to bynajmniej jest to normalne, ale jak już sama zauważyłaś nie dasz mu 100%... Nie będę cię do niczego namawiał, ale spróbuj małymi kroczkami... nie nazywaj tego wulgarnie zamiast powiedzić "robienie loda" możesz użyć "pieszczenie języczkiem". Mnie też by brało na mdłości gdyby moja kobieta mówiła coś w stylu "Zrobić ci loda?". Jeśli chcesz mu dawać dużą przyjemność to nie bądź bierna, staraj się sama coś wymyślać, zadbaj o miejsce, przygotuj... Jeśli nie chcesz żeby twój facet pieścił twoją dziurkę, jeśli sama też nie chcesz mu dawać w taki sposób przyjemności, to nie widzę przeszkód żeby sprawić mu tę przyjemność w inny sposób... Zadbaj np. o długą grę wstępną, jeśli nie chcesz całowac jego członka to skoncentruj się czasami na jego okolicach...wew. stronach ud itp. Jeśli odkryjesz, że skrytym marzeniem twojego partnera jest spuścić ci się na twarz to nie skreślaj od razu wszystkich zachowań które miały by mu to zabronić. Pozwól mu raz na jakiś czas - przełam się - poczytaj to forum wiele kobiet miało te same odczucia co ty, a teraz umieszczają posty typu "głębokie gardło"... Nikt ci nie będzie kazał, a zwłaszcza facet który cię kocha żebyś zrobiła mu dobrze, a potem połknęła tego efekty... Takich rzeczy też trzeba się nauczyć, ale najpierw trzeba chcieć się uczyć, malymi kroczkami, ale zawszcze do przodu...
Mam nadzieję, że byłem pomocny i niczym cie nie uraziłem. Powodzenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ola_C
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 10:03 am    Temat postu: Re: Jak Mu sprawic przyjemność...(faceci pomóżcie!!!!! ) Odpowiedz z cytatem

Eteropczy dziekuje bardzo za odpowiedź...mówisz że małymi kroczkami i masz racje ,ktoś napisał że nie dorosłam....może i tak a może i nie...czuje sie dojrzała...tak jak pisałeś(chodzi mi o metode ) no to wiesz troche mnie to razi.(że tak to ujme)..ale mój chłpak powtarza że można tez inaczej...dlatego pisze to pytanie...bo ja jakos nigdy tego nie doczytałam i chciałabym wiedzieć jak inaczej...
Powrót do góry
Ola_C
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 10:04 am    Temat postu: Re: Jak Mu sprawic przyjemność...(faceci pomóżcie!!!!! ) Odpowiedz z cytatem

Nie że sie wstydze...poprostu nie wiem jak sie za to zabrac...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Tajniki sztuki kochania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: