Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Marihuana i liście konopi - zgon?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Narkotyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
3siek
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Mar 24, 2004 10:51 am    Temat postu: Re: Marihuana i liście konopi - zgon? Odpowiedz z cytatem

ja bym się doszukiwał w czym innym przyczyn zgonu (bardziej połączenie leków z innymi drugami itd. np. maoi+xtc)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spozito
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Mar 24, 2004 12:00 pm    Temat postu: Re: Marihuana i liście konopi - zgon? Odpowiedz z cytatem

witam
jesli chodzi o palnie to zdazylo sie 2 razy ale to byl hasz
a nazwa "Super bioX" - to towar z okolic Etten Leur- kolo Bredy

pozdr
Powrót do góry
Milo
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Mar 24, 2004 3:07 pm    Temat postu: Re: Marihuana i liście konopi - zgon? Odpowiedz z cytatem

No i tu masz rację 3siek, to musiałby być jakiś mix. Pytanie tylko czy konopie wchodzą w konflikt z jakimiś innymi lekami (typu aspiryna) czy alkoholem i mogłoby wywołać w konsekwencji padaczkowe ataki a nawet śmierć? Oczywiście nie mówię o jakichś olbrzymich ilościach.
Niedługo dojdę, co jeszcze wchodziło w skład tej mieszanki.
Wracając do samych konopi, warto pamiętać, że niebezpieczna jest już sama aplikacja doustna (dawkowanie) lecz jak by nie kombinować i tak nie ma możliwości zgonu po samym narkotyku...
Dzięki
Powrót do góry
3siek
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Mar 24, 2004 3:12 pm    Temat postu: Re: Marihuana i liście konopi - zgon? Odpowiedz z cytatem

wg mnie nie ma takiej możliwości żeby marihuana była za to odpowiedzialna.
ustal co brała dana osoba to postaram się pomóc.
Powrót do góry
Gosc12345
Nowy użytkownik

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 12:46 am    Temat postu: re: Marihuana i liście konopi - zgon? Odpowiedz z cytatem

Z Konopi wytwarza się marihuanę (wysuszone kwiaty żeńskiej konopi), haszysz (żywica konopi) itp.
Substancją aktywną jest THC - Tetrahydrocanabinol

Co do przedawkowania THC pisał już ktoś wyżej - teoretycznie tak, praktycznie nie.

Co do palenia liście, które pojawiało się wielokrotnie:
Palenie liści nic by nie dało. Zawierają baardzo mało żywicy, w której rozpuszczone jest THC. Marihuana to kwiaty, nie liście.

W połączeniu z alkoholem nie ma większego wpływu na organizm człowieka.

Pod pod wpływem THC ciśnienie się zmniejsza, nie rośnie (tylko w skrajnych przypadkach rośnie, gdy jest na prawdę źle).

Kiedyś paliłem, ale przestałem po tym, jak pół godziny nie mogłem się ruszyć i żygałem na prawo i lewo...

Co do ataków padaczki lub czegoś podobnego... Kolega miał coś takiego... Wyginało nim, trząsł się itp. (Twierdzi, że był w labiryncie...)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Narkotyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: