Cień II kreski na teście

Wszystko o ciąży, porodzie i połogu.
zuzia1313
Nowy użytkownik

Cień II kreski na teście

Postautor: zuzia1313 » 26 października 2009, 19:57

Dziewczyny, czy któraś z was tak miała ,ze na teście ciążowym był widoczny tylko cień II kreski (nie mówię o słabej kresce) i okazało się ,ze była w ciąży? Ja po zrobieniu testu myślałam ,ze jest negatywny,ale potem dopatrzyłam się pod światło ,ze chyba coś widać, wiec już sama nie wiem, czy robić sobie nadzieję ,jestem dwa dni przed @

Natek :)
Nowy użytkownik

re: Cień II kreski na teście

Postautor: Natek :) » 27 października 2009, 09:20

hej. ja robilam test jakos tez przed miesiaczka chyba dzien czy dwa juz nie pamietam i myslalam ze tez wyszedl negatywny ale za jakas chwile pojawila sie naprawde jasna kreska dla mojego meza byla prawie nie widoczna i mowil ze pewnie to nie ciaza ale miesiaczki nie dostalam zrobilam kolejny test i druga kreska odrazu sie pojawila i byla bardzo widoczna a teraz jestem grudniowa mama :D wiec jesli ta kreska jakas tam byla naprawde to mysle ze jestes w ciazy choc moge sie mylic ale u mnie tak bylo :D :D

zuzia1313
Nowy użytkownik

Postautor: zuzia1313 » 27 października 2009, 10:09

Natek tylko u mnie nie było kraski a jakby jej cień. Może zabardzo chciałam ,zeby tam była.
No nic zrobiłam II test i znowu to samo, choć jak sie położyłam spać i potem wstałam po to ta kreska nie była już cieniem tylko słabą kreską. Ale po takim czasie sie przecież nie liczy, jutro będę miała wynik HCG z krwi, to sie dowiem. A do tego czasu, bede w nerwach.

Natek :)
Nowy użytkownik

Postautor: Natek :) » 27 października 2009, 10:21

wiem ze chcialabys juz wiedziec ale trzeba bylo poczekac do miesiaczki i jakbys nie dostala zrobic test wtedy bylby wiarygodny :) Wiec zycze Ci pozytywnego testu i zeby wszystko bylo po TWojej mysli :D

zuzia1313
Nowy użytkownik

Postautor: zuzia1313 » 27 października 2009, 12:24

Tak wiem ,ze to troche zawcześnie, ale cierpliwośc to moja słaba strona. Dzieki za miłe słowa :) pozdrawiam

Wróć do „Ciąża”