Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cień II kreski na teście
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuzia1313
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 8:57 pm    Temat postu: Cień II kreski na teście Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, czy któraś z was tak miała ,ze na teście ciążowym był widoczny tylko cień II kreski (nie mówię o słabej kresce) i okazało się ,ze była w ciąży? Ja po zrobieniu testu myślałam ,ze jest negatywny,ale potem dopatrzyłam się pod światło ,ze chyba coś widać, wiec już sama nie wiem, czy robić sobie nadzieję ,jestem dwa dni przed @
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natek :)
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 10:20 am    Temat postu: re: Cień II kreski na teście Odpowiedz z cytatem

hej. ja robilam test jakos tez przed miesiaczka chyba dzien czy dwa juz nie pamietam i myslalam ze tez wyszedl negatywny ale za jakas chwile pojawila sie naprawde jasna kreska dla mojego meza byla prawie nie widoczna i mowil ze pewnie to nie ciaza ale miesiaczki nie dostalam zrobilam kolejny test i druga kreska odrazu sie pojawila i byla bardzo widoczna a teraz jestem grudniowa mama wiec jesli ta kreska jakas tam byla naprawde to mysle ze jestes w ciazy choc moge sie mylic ale u mnie tak bylo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zuzia1313
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 11:09 am    Temat postu: re: Cień II kreski na teście Odpowiedz z cytatem

Natek tylko u mnie nie było kraski a jakby jej cień. Może zabardzo chciałam ,zeby tam była.
No nic zrobiłam II test i znowu to samo, choć jak sie położyłam spać i potem wstałam po to ta kreska nie była już cieniem tylko słabą kreską. Ale po takim czasie sie przecież nie liczy, jutro będę miała wynik HCG z krwi, to sie dowiem. A do tego czasu, bede w nerwach.
Powrót do góry
Natek :)
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 11:21 am    Temat postu: re: Cień II kreski na teście Odpowiedz z cytatem

wiem ze chcialabys juz wiedziec ale trzeba bylo poczekac do miesiaczki i jakbys nie dostala zrobic test wtedy bylby wiarygodny Wiec zycze Ci pozytywnego testu i zeby wszystko bylo po TWojej mysli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zuzia1313
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 1:24 pm    Temat postu: re: Cień II kreski na teście Odpowiedz z cytatem

Tak wiem ,ze to troche zawcześnie, ale cierpliwośc to moja słaba strona. Dzieki za miłe słowa pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Ciąża Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: