Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Galaretowata sperma czy to normalne w dojrzewaniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asdf123
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 8:53 pm    Temat postu: Galaretowata sperma czy to normalne w dojrzewaniu Odpowiedz z cytatem

Witam...Mam lat 15.Ostatnio Za zaniepokoilem sie moja sperma jest przezroczysta i jest jak galareta a w niej jakies gruczoły jak by kwadraty czy cos w tym stylu...Czy to Normalne w dojrzewaniu? dodam ze dawniej tego nie mialem...przez ostatni meich brałem Kreatynę i Hmb możliwe ze to przez to?

Z Góry dziękuje za odp.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regred
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 12:34 am    Temat postu: re: Galaretowata sperma czy to normalne w dojrzewaniu Odpowiedz z cytatem

buehehe niezartuj ze przez hmb i kreatyne:D. Wielu ludzi ma tak samo jak piszesz. Trudno powiedziec czemu. Jak narazie eksperci na forach pisza ze to jest ok-ze to cos z dojrzewaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krajowka
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 7:54 pm    Temat postu: Re: Galaretowata sperma czy to normalne w dojrzewaniu Odpowiedz z cytatem

[quote="Asdf123"]Witam...Mam lat 15.Ostatnio Za zaniepokoilem sie moja sperma jest przezroczysta i jest jak galareta a w niej jakies gruczoły jak by kwadraty czy cos w tym stylu...Czy to Normalne w dojrzewaniu? dodam ze dawniej tego nie mialem...przez ostatni meich brałem Kreatynę i Hmb możliwe ze to przez to?

Z Góry dziękuje za odp.Pozdrawiam[/quote]
paleni trawy powoduje zmniejszenie jakosci spermy elko tez to mam
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: